Erbakan Taburcu Oluyor!

Erbakan Taburcu Oluyor!
Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan hastaneden ikinci kez taburcu olacak...

Saadet Partisi'nden yapılan yazılı açıklamada, bazı internet sitelerinde Erbakan'ın sağlık durumuyla ilgili ''asılsız iddialara'' yer verildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:

''Hiçbir gerçekliği olmayan bu hayal ürünü haberler, sadece camiamızı değil milletimizi de derinden üzmüştür. Sayın Erbakan 3 Ocak 2011 tarihinde ayağında nükseden damar iltihabı (tromboflebit) tedavisi maksadıyla Ankara Güven Hastanesine gitmiştir. Sayın Erbakan bu tedavi kapsamında öngörülen rutin kontrolleri çerçevesinde hastanede bulunmaktadır.

Hastane Başhekimi Sayın Tevfik Ali Küçükbaşoğlu, bu konuda çeşitli medya organlarına gerekli açıklamaları yapmıştır. Buna göre Sayın Erbakan'ın bacağındaki iltihabi doku hızla iyileşmektedir. Halen gerekli kontrolleri ve sürdürülen antibiyotik tedavisi devam ettiği için hastanede bulunmaktadır.

Buna rağmen bazı internet sitelerinin asılsız ve hayal ürünü haberlere yer vermekte ısrar etmesini maksatlı buluyoruz. Tekrar vurgulamakta fayda görüyoruz ki; Sayın Erbakan'ın sağlık durumunda endişe edilecek herhangi bir husus sözkonusu değildir. Antibiyotik tedavisinin tamamlanmasıyla birlikte taburcu olacaktır.''

GÜVEN HASTANESİ BAŞHEKİMİ KÜÇÜKBAŞ:

''ERBAKAN'IN FELÇ GEÇİRDİĞİ VE HAFIZASINI YİTİRDİĞİ İDDİALARI ASILSIZ OLUP HALEN ŞUURU AÇIK VE VÜCUT FONKSİYONLARI YERİNDEDİR''

Güven Hastanesi Başhekimi Ali Küçükbaş, Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın, ''felç geçirdiği ve hafızasını yitirdiği'' iddialarının asılsız, Erbakan'ın şuurunun açık ve vücut fonksiyonlarının yerinde olduğunu bildirdi.

Küçükbaş, yaptığı yazılı açıklamada, Erbakan'ın 19 Ocak günü tromboflebit hastalığı sebebiyle hastaneye yatırıldığını anımsatarak uygulanan tedavi ile enfeksiyonunun kontrol altına alındığını kaydetti.

Küçükbaş, açıklamasını şöyle sürdürdü:

''Bugün bazı haber kaynaklarında yer alan felç geçirdiği ve hafızasını yitirdiği iddiaları asılsız olup halen şuuru açık ve vücut fonksiyonları yerindedir.

Enfeksiyon için uygulanan tedavileri tamamlanıncaya kadar hastanede kalmaları hekimlerce uygun görülmüştür.''

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com