Erbakan'ın Son Durumu!

Erbakan'ın Son Durumu!
Saadet Partisi'nden, Genel Başkanları Necmettin Erbakan'ın sağlık durumıuyla ilgili açıklama yapıldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın sağlıkdurumunda endişe edilecek herhangi bir hususun söz konusu olmadığı ve antibiyotik tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu olacağı bildirildi.

Saadet Partisi'nden yapılan yazılı açıklamada, bazıinternetsitelerinde Erbakan'ın sağlık durumuyla ilgili ''asılsız iddialara'' yer verildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:

''Hiçbir gerçekliği olmayan bu hayal ürünü haberler, sadece camiamızı değil milletimizi de derinden üzmüştür. Sayın Erbakan 3 Ocak 2011 tarihinde ayağında nükseden damar iltihabı (tromboflebit) tedavisi maksadıylaAnkaraGüven Hastanesine gitmiştir. Sayın Erbakan bu tedavi kapsamında öngörülen rutin kontrolleri çerçevesinde hastanede bulunmaktadır.

Hastane Başhekimi Sayın Tevfik Ali Küçükbaşoğlu, bu konuda çeşitlimedya organlarına gerekli açıklamaları yapmıştır. Buna göre Sayın Erbakan'ın bacağındaki iltihabi doku hızla iyileşmektedir. Halen gerekli kontrolleri ve sürdürülen antibiyotik tedavisi devam ettiği için hastanede bulunmaktadır.

Buna rağmen bazı internet sitelerinin asılsız ve hayal ürünü haberlere yer vermekte ısrar etmesini maksatlı buluyoruz. Tekrar vurgulamakta fayda görüyoruz ki; Sayın Erbakan'ın sağlık durumunda endişe edilecek herhangi bir husus sözkonusu değildir. Antibiyotik tedavisinin tamamlanmasıyla birlikte taburcu olacaktır.''

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com