Erbil Sayan ve Pipis Erol Köse'den şikayetçi oldu

Erbil Sayan ve Pipis Erol Köse'den şikayetçi oldu
Ünlü şarkıcı Seda Sayan ve şovmen Mehmet Ali Erbil, Erol Köse hakkında şikayette bulundu.

Adliyeye önce Mehmet Ali Erbil ve menajeri Stelyo Pipis gelerek Erol Köse'den şikayetçi oldu. Erbil ile Pipis, dilekçelerinde, Erol Köse'nin 'Cenk Koray Televizyon Ödüleri' gecesinde telefonu ile twitter'den "Eşcinsel showman MALİ kuliste sevgilisi Stelyo ile elele gazetecilere yakalanınca olay çıktı" diye yazdığını iddia ettiler.

"EŞCİNSEL" SÖZÜNE ŞİKAYET

İkilinin dilekçelerinde, Erol Köse'nin twitter adresi üzerinden herkesin görebileceği şekilde ağır suçlama, hakaret ve iftiralarda bulunduğunu öne sürerek, Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılabilecek beyanları ise bir kaç gün sonra sildiğini ileri sürdü. Dilekçede, "Ancak teknolojinin sildiğini zannettiği bu yazıları olduğu gibi ortaya çıkarabileceği gerçeğini sanırız henüz anlayamamıştır" denildi. Mehmet Ali Erbil, savcılığa verdiği ifadesinde ise Erol Köse'nin kamuoyuna mal olmuş insanlar hakkında onur ve saygınlığı zedeleyecek şekilde yayınlar yaptığını ileri sürerek, "Benim hakkımda eşcinsel söylentisini yayarak kamuoyu önünde onur ve saygınlığımı zedelemek istemiştir" dedi.

SAYAN DA ŞİKAYETÇİ

İkilinin ardından adliyeye Seda Sayan geldi. Sayan, 'Cenk Koray televizyon ödülleri' gecesinde Erol Köse'nin menajer Stelyo Pipis'in koruması olduğu iddia edilen kişinin saldırısına uğramasıyla ilgili olarak sosyal paylaşım sitelerinde kendisini azmettiren kişi olarak göstermesiyle ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu. Seda Sayan, kendisinin kesinlikle kimseyi azmettirmediğini bu nedenle Erol Köse'den şikayetçi olduğunu belirtti. Sayan, Köse'nin medya ortamında ve kamuoyunda reklamını yapabilmek için sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla kendisi hakkında onur ve saygınlığı zedeleyecek şekilde yayınlar yaptığını belirtti.

ERBİL'DEN TEPKİ

Bu arada Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis kendilerini adliye önünde beklerken görüntüleyen kameramanlara tepki gösterdi. Erbil kameramanlara dönerek "Daha ne kadar çekeceksin" dediği görüldü.

(UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com