Ercoşkun'un Simav özlemi

Ercoşkun'un Simav özlemi
Afyonkarahisar'ın Sandıklı Kaymakamı Samet Ercoşkun, eski görev yeri Kütahya'nın Simav ilçesinde özlem giderdi.

Afyonkarahisar'ın Sandıklı Kaymakamı Samet Ercoşkun, eski görev yeri Kütahya'nın Simav ilçesinde özlem giderdi.
Simav'da 3 yıl kaymakamlık yaptıktan sonra iki yıl önce Afyon'un Sandıklı ilçesine atanan Samet Ercoşkun, eski görev yerinde dostlarıyla hasret giderdi.
Simav'da eski dostlarının yanı sıra Simav'ın Sesi ve Gazete Efem'i de ziyaret ederek her iki gazetenin de sahibi Mehmet Adil Turgut ile görüşen Kaymakam Ercoşkun, Simav ve Simavlıları unutmasının mümkün olmadığını söyledi. Simav'da görev yaptığı süreçte mesleki anlamda önemli tecrübeler kazandığını ifade eden Kaymakam Samet Ercoşkun, Simav'a büyük değerler katan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı destekli 'bir köy bir ürün' projesinin kıymetinin ölçülemeyeceğini belirtti.
Simav'da görevdeyken yöneticilerle uyum içerisinde güzel günler geçirdiğini ve turizmle yıldızı parlayan Simav'da kalıcı eserleri geride bırakıp güzel anılarla ayrıldığını anlatan Kaymakam Samet Ercoşkun, “ Simav bizim için mesleki tecrübemizin artması, yeni insanları tanıma, çevre edinme anlamlarında kazanım olmuştur. Güzel hizmetler yaptığımıza, kimseyi kırmadan incitmeden devletimizin sağladığı imkânları vatandaşlarımıza ulaştırmada gerekeni yaptığımıza inanıyorum. Çalışmalarımızda basından da çok büyük destekler gördük. Simav'ı hep güzel anılarla hatırlayacağım” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com