Erdal İnönü Caddesi Asfaltlandı

Erdal İnönü Caddesi Asfaltlandı
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız veren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Erdal İnönü Caddesi’ni asfaltlıyor

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarına hız veren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Erdal İnönü Caddesi’ni asfaltlıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki cadde ve sokaklarda asfalt çalışmaları yürütülürken, Bülent Ecevit Bulvarı ve Yeni Sanayi Kooperatifi’nin yolları yüklenici firma tarafından asfaltlanmıştı.
Yüklenici firma bünyesindeki çok sayıdaki iş makinesi ve geniş bir ekip tarafından yürütülen çalışmalar Erdal İnönü Caddesi’nde devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda açılarak hizmete sunulan Dumlupınar Caddesi ile Erdal İnönü Caddesi arasındaki bölge iş makineleri ile açılarak bu iki yol birbirine bağlandı.
Emlak Konutları ile şehir merkezi arasında bulunan bölgede çift yönlü olarak asfaltlanan bu yol, özellikle Çerkezköy yönüne giden araçlar için Omurtak Caddesi ve Atatürk Bulvarı’na alternatif bir güzergâh olarak kullanılabilecek.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com