Erdoğan: ’10. Yıl Marşı karnımı doyurmuyor’

Erdoğan: ’10. Yıl Marşı karnımı doyurmuyor’
AKP Lideri Erdoğan, İstanbul Maltepe'de katıldığı parti mitinginde "10. Yıl Marşı karın doyurmuyor" dedi ve Kılıçdaroğlu'nu hedef gösterdi

Konuşmasında CHP’yi eleştiren Başbakan, ”Bunlar 10 yıl Marşı’nı söylerler. 10. Yıl Marşı’nı söylemek benim karnımı doyurmuyor. Demir ağlarla ördü. Neyi ördünüz ya. Siz Atatürk’ten sonra bir şey yaptınız mı” dedi.


Erdoğan, şunları söyledi:


ATATÜRK HAYATTA OLSA SENİN GİBİ ADAMI PARTİNİN BAŞINA GEÇİRMEZDİ
Ne diyor CHP. Oyunuz gençler Atatürk’ü partisine. Bunlar dört dörtlük istismardır. Atatürk şu anda ebedi istirahatte yatıyor. Atatürk hayatta olsa senin gibi adamı bu partinin başına geçirmezdi. Atatürk’e ihaneti kendisinden sonra gelenler yaptı.


10. YIL MARŞI’NI SÖYLEMEK BENİM KARNIMI DOYURMUYOR
Bunların bugüne kadar tek başına iktidar oldukları baki mi. Tek partili dönem hariç. Ne zaman çok partili hayata geçildi, iktidar olamadılar. Bazıları hala anlayamadılar. Onlar akıllarını ve iradelerini kiraya verdiler kiraya. İpotek altında.


Bunlar 10. Yıl Marşı’nı söylerler. 10. Yıl Marşı’nı söylemek benim karnımı doyurmuyor. Demir ağlarla ördü. Neyi ördünüz ya. Siz Atatürk’ten sonra bir şey yaptınız mı. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com