Erdoğan 8 Ağustos'ta Afyonkarahisar'a Geliyor!

Erdoğan 8 Ağustos'ta Afyonkarahisar'a Geliyor!
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 8 Ağustos'ta Afyonkarahisar'a geliyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar'a geliyor. Başbakan Erdoğan'ın Afyonkarahisar ziyareti öncesinde bir dizi önlem alındı.
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, 8 Ağustos Pazar günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Afyonkarahisar'a yapacağı ziyaret nedeniyle alınacak güvenlik önlemleri kapsamında, il merkezindeki bazı cadde ve kavşakların geçici olarak trafiğe kapatılacak.

Buna göre, Maliye kavşağı-Telekom İl Müdürlüğü binası arası, Avm Alışveriş Merkezi-Valilik binası arası, Eski Garanti Bankası kavşağı-Valilik kavşağı arası (Ordu Bulvarı), Basın caddesi-Valilik kavşağı arası, Valilik binası- Emniyet Müdürlüğü arası (Milli Birlik Caddesi) ve Eski Belediye binasından valilik binası önüne inen yollar trafiğe kapalı tutulacak.

Öte yandan 7 Ağustos Cumartesi günü akşamından itibaren Başbakan Erdoğan'ın ziyaretinin bitimine kadar Gazlıgöl, İnönü ve Atatürk caddeleri ile Adnan Menderes bulvarı üzerine araç park edilmesi yasaklandı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com