Erdoğan: "Adalet ve Kalkınma değil, Adam Kayırma Partisi"

Erdoğan: "Adalet ve Kalkınma değil,  Adam Kayırma Partisi"
CHP Emet İlçe başkanı İsmail Erdoğan son dönemlerde Emet Bor işletmesine ve belediyeye alınan taşeron işçilerle ilgili sert bir açıklama yaparak AKP Emet ilçe teşkilatının partizanlık yaptığını belirtti.
Ercan Kolku | Emet

Erdoğan gece operasyonları ile fabrikaya ve belediyeye işçi alımlarından sözde kimsenin haberi olmadığı yalanları ile durumun gizlendiğini ifade ederek;” Seçim oy kaybı endişesi ile yeni fabrikaya alınacak 27 kadrolu işçi alımını iptal ettirenler, 30 kadar vatandaşımızı gece operasyonları ile işe alıyorlar. Kadrolu işçi alımında senin adam girecek,benim adam girecek endişesi ile geri adım attılar. Taşeron işçi üzerinden rant sağlamaya çalışıyorlar.”

AKP’nin iktidar olduğu günden bu yana Emet’te sadece kendi partileri varmış gibi hareket ettiğini belirten başkan Erdoğan;” Siyasi ahlak ve memleketçilik AKP ile tarih oldu. Tavanda ve tabanda yolsuzluk, adam kayırmacılık zirve yaptı. Bizim adam olsun anlayışı ile diğer partileri görmezden gelenler sandıkta hak ettikleri karşılığı da fazlasıyla görecekler” dedi. 

İşe giren vatandaşlara karşı olmadıkalrının altını çizen Erdoğan;”İşçi kardeşlerimizle problemimiz yok. Kimse zevk için çalışmaz. İşe girenlerde bizim vatandaşımız.Bizlerin karşı oldluğu partizanca uygulamalar ile işçi kardeşelerimiz arasına da ayrılık nifakları atıyorlar “dedi.
 
Kış aylarında kömür yardımlarının da tavan yaptığınada değinen Erdoğan;” İhtiyaç sahibi kadarihtiyacı olmayanlarında kömür yardımı aldıklarını üzülerek görüyoruz. Asgari ücretle geçine biliyormusunuz diye sormuyorlar, ama asgari ücretin bilmem kaçı kadar geliri olmayana yardım etmiyorlar.Yardımlara bile siyaset bulaştırıyorlar “ dedi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com