Erdoğan Adana'da BDP'li Vekillere Yüklendi!

Erdoğan Adana'da BDP'li Vekillere Yüklendi!
Başbakan Erdoğan, Adana'da halka hitabında BDP'li vekilleri eleştirdi..

Adana'da toplu açılış töreninde konuşan Başbakan BDP'li milletvekillerinin 'sivil itaatsizlik' eylemleri için şu değerlendirmeyi yaptı:

"Talimatsız iş yapamıyorlar sivil itaatsiziz diyorlar. Sizin nereniz sivil?"

UFUKTA SANDIK GÖRÜNÜNCE..

Başbakan Erdoğan şöyle devam etti:
"Seçim sandığı ufukta görününce, birileri milleti hatırladılar. Alelacele popülist projeler üretmeye başladılar. Birileri dikkatinizi çekiyorum seçim öncesinde gerilimi artırarak, tahriklere başvurarak, milleti galeyana getirerek, oy avcılığının peşine düştüler. İşte Doğu'da Güneydoğu'da görüyorsunuz. 4 yıl beklediler şimdi seçime haftalar kala ellerine taş alarak, polisin üzerine yürüyerek, gençleri tahrik ederek, seçim sürecini etkileme gayreti içine girdiler.

DEMOKRASİ DERSİ VERELİM

"12 Haziran'da bu kirli tahrikleri bu kirli senaryoları artık tamamen açığa çıkaralım. Doğuda, batıda etnik kökenler üzerinden siyaset yapıp birbirini besleyen partilere tam bir demokrasi dersi verelim.

Türkiye'yi şu 8 yılda bu seviyelere kardeşlik getirdi. Hamdolsun bütün oyunlara rağmen kardeşlik getirdi. Daha üst seviyelere de kardeşlik taşıyacak. Bu başarıları kardeşlikle, paylaşmayla başardık, el ele verip daha fazlasını başaracağız."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com