Erdoğan Bayraktar konuşurken ağladı

Erdoğan Bayraktar konuşurken ağladı
AKP milletvekilleri, 4 eski bakanla Meclis Genel Kurulu’ndan önce genel merkezde kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Erdoğan Bayraktar konuşmasından sonra ağladı...

17 Aralık sürecinde adı bazı iddialara karışan Çevre ve Şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar, AKP’nin kahvaltılı toplantısında göz yaşlarını tutamadı.

-SAVUNMA YAPTI, ÖZÜR DİLEDİ VE AĞLADI-

TBMM Genel Kurulu’ndan önce, AKP grubuna kendilerini savunan eski bakanlardan Erdoğan Bayraktar önce kendini savundu. İddialarla bir ilgisi olmadığını dile getiren Bayraktar, karalama kampanyalarına karşı “veremeyeceğim hesabım yok” dedi.
Edinilen bilgilere göre; adının karıştığı dosya hakkında takipsizlik kararı verildiğini de anımsatan Bayraktar, “Zor durumdayım, zor günler geçiriyorum” derken iddialar yüzünden Meclis’e gelemediğini, çalışmalara katılamadığını vurguladı ve “gece gündüz ağlıyorum” dedi. Yerel seçimler öncesi adının karıştığı yolsuzluk iddialarına ilişkin herkesten “özür dileyen” Bayraktar  milletvekillerinin kendisini affetmesini de istedi. Seçim bölgesinden destek gördüğünü de anlatan Bayraktar, istifa sürecinden de bahsetti. Erdoğan Bayraktar konuşurken zorlandığı ve konuşmasını bitirdikten sonra ise gözyaşlarına hakim olmadığı kaydedildi.

-BAYRAKTAR’I ESKİ BAKANLAR TESELLİ ETTİ-

Öte yandan Bayraktar’ı yine yolsuzluk iddialarına adı karışan Zafer Çağlayan ve Egemen Bağış’ın teselli ettiği belirtildi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com