"Erdoğan belediye başkanlarıyla Ankara'da rant pazarlığı yapıyor"

"Erdoğan belediye başkanlarıyla Ankara'da rant pazarlığı yapıyor"
Başbakan Erdoğan hakkında şok iddia...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün İstanbul'a geldi. CHP konvoyu Atatürk Havalimanı'ndan Levent'e 5 saatte gidebildiler. CHP liderini karşılayan konvoy'un Mecidiyeköy'e geldiği sıralarda CHP liderinin yanında bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu telefon ile Halk Tv'ye bağlandı.
 
Karşılaştığı atmosferden çok etkilendiğini belirten Sezgin Tanrıkulu İstanbul'un bugün ayakta olduğunu, 4 saatten fazla bir süredir yolda olduklarını söyledi. Vatandaşlar tarafından sevgi seli ile karşılaştıklarını belirten Tanrıkulu "81 ilde artık CHP zamanı, sosyal demokrat yönetim zamanı" dedi. Sezgin Tanrıkulu seçim gününe kadar çalışacaklarını ifade etti. 
 
Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonuna değinen CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu her yerde ayakkabı kutuları ile karşılandıklarını ifade ederek "halk kararını vermiş" dedi. Erdoğan'ın yargıya müdahale ettiğini belirterek "ne yaparlarsa yapsınlar yolsuzlukların üstünü örtemeyecekler" dedi. AKP'nin komplo teorilerini artık bırakması gerektiğini söyleyen Tarnrıkulu "Bakan çocuğunun yatak odasında para sayma makinesinin, para kasalarının, Banka müdürlerinin evinde ayakkabı kutularında paraların ne işi var?" dedi. 
 
Emniyetin ve polislerin yargının kararını uygulamaması için "hukuk devletinin çöktüğü andır" dedi. Rant haritasına değinen Tanrıkulu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in İstanbul için hazırladığı rant haritasına değinerek "AKP'li belediye başkanlarının Başbakan Erdoğan ile Ankara'da rant pazarlığı" yaptığını söyledi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com