Erdoğan-Bilal Erdoğan Konuşmasında İnce Ayrıntı!

Erdoğan-Bilal Erdoğan Konuşmasında İnce Ayrıntı!
Başbakan Erdoğan ile oğlu arasında 2 katrilyonluk vurgun iddiası sonrası Başbakan Erdoğan yapılan vurgunu pek yalanlamadı.Onun asıl kızgınlığı,siniri kriptolu telefonun dahi dinlenilmesiydi.

Başbakan Erdoğan dün Meclis’te yaptığı grup toplantısı sırasında kriptolu telefonların dahi dinlendiğini ifade etti.

Yayınlanan ses kaydının 4. ve 5. bölümlerinde yer alan bazı ifadeler konuşma sırasında kriptolu telefon kullanılmış olabileceği iddialarını güçlendiriyor.

Telefon dinlemelerini engellemek amacıyla şifreli iletişime izin veren kriptolu telefonlar emniyetli bir görüşme sağlıyor.

Ekşi Sözlük'ten bir kullanıcının kayıtta dikkat çektiği nokta şöyle; ses kaydının 4. bölümünde yer alan ve Bilal Erdoğan olduğu iddia edilen kişinin  “Siz mi aradınız şimdi beni, gizli numaradan arandım” ifadesi, konuşmanın kriptolu telefondan yapılmış olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor. Zira kriptolu telefonlarda arayan şifreli olduğu için, numarası görünmüyor.

Ayrıca, konuşmanın yine 4. bölümünde Başbakan Erdoğan olduğu iddia edilen kişinin “Bu kadar şeyleri konuşma şey de böyle de olsa” demesi kriptolu telefon kullanılmış olabileceğini gösteriyor.(mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com