Erdoğan CHP'ye fena yüklendi!

Erdoğan CHP'ye fena yüklendi!
Kayseri'de STK ve iş dünyası yetkilileriyle bir araya gelen Başbakan Erdoğan konuşmasında CHP'ye yüklendi...

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Kayseri ülkemizin bütün şehirlerine ilham kaynağı olan bir şehrimiz. Bugün temelini atacağımızı tesislerin tutarı 1 milyar 100 milyon lira. Ben aslında temel atma törenlerine gelmem ama Kayseri bir ilk oluyor. Kayseri ülkemizin yükselen yıldızıdır. Gücümüze güç katmıştır.

Kayseri gücünü girişimcilik ve yatırımcılık ruhundan almaktadır. Anadolu ekonomisinin lokomotif şehirlerinden birisidir. Organize sanayi bölgesi inşaa edilmesi için, girişimcilere bedelsiz veya indirimli arsa tahsis ediyoruz. Türkiye geri dönülmez bir kalkınma ve hukuk yoluna girmiştir. Ama muhalefet, milletin vakarını sahiplenemiyor.

Tutmuş anlından öperim diyor. Senin kirli dudaklarına ihtiyacımız yok. Ana muhalefet lideri İsrail'in avukatlığını yapıyor..

Ben bunu ABD lideri Obama'ya da söyledim. Furkan Türk olduğu için mi vatandaşınıza sahip çıkmadınız? Cevap veremedi.

Mazlumların yanında kimin olduğunu dünya da Türkiye'dekiler de görecek. MHP kalkmış diyor ki Somali ile ilgileneceğine PKK ile ilgilensin. Biz Büyük Devletiz.

Biz hizmet siyasetine inanıyoruz. Ankara-Konya hızlı tren hattını açtık. İşte modern ülke bu. Şimdi Türkiye'nin her yerini birbirine hızlı trenle bağlıyoruz..

Biz yaptıklarımızla yetinmiyoruz, yetinmeyeceğiz. Türkiye böyle bir dönemi çok bekledi. Siyaseti siyasetçiye ulaşmayı zor olmaktan çıkarttık.

Türkiye'ye Tel Aviv zaviyesinden bakanlar bu milletle aralarındaki mesafeyi kapatamazlar. Bizim onlarla yarış gibi bir derdimiz yok. bunlar şehit Furkan kardeşimizin gözünden bakamazlar. Onlar ya Tel Aviv gözlükleriyle ya da 1940 model fikirlerle bakıyorlar.

Biz Mavi Marmara'nın, Gazze'nin hakkını savunurken onlar Marmaris'te falan heykel açılışı derdinde. Aramızdaki fark bu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com