Erdoğan Gibi Lider 100 Yılda Bir Gelir!

Erdoğan Gibi Lider 100 Yılda Bir Gelir!
Mersin'de seçim bürosu açılışına katılan Bakan Zefer Çağlayan, Başbakan Erdoğan'a övgü yağdırdı...

Mersin Eski il başkanı Fatih Kısa nın açtığı seçim bürosunun açılışına; Devlet Bakanı ve Mersin Milletvekili adayı Zafer Çağlayan, Ak Parti İl başkanı Mekin Merter Salt,Milletvekili adayları Çiğdem Münevver Ökten, Fatma Tansel Gürel, Mustafa Turan ve İlhan Kahraman katıldı.

Miting havasında geçen seçim bürosu açılışında konuşan eski il başkanı Fatih Kısa, “ Atalarımızın bir sözü var. “Su küçüğündür, söz de büyüğün”. Şimdi büyükler burada varken benim burada konuşmam doğru olmaz onun için uzaktan yakından buraya gelen şahsıma ve partimize destek veren siz gönül dostlarına teşekkür eder saygılarımı sunarım' dedi..

Bakan Zafer Çağlayan ise, 8,5 yılık AK Parti iktidarında, Türkiye'nin çok önemli yerlere geldiğinin altını çizdi.

Hem siyasi, hem iktisadi, hem de genel olarak Türkiye'nin çok önemli bir noktada olduğunu söyleyen Çağlayan, “Türkiye artık itibarı olan bir ülke. Türkiye ne düşünüyor diye soruluyor artık. Suriye'de bir olay oluyor, Lübnan da bir olay oluyor, bu konuda Türkiye ne düşünüyor diye soruyorlar. Suriye'de bir olay oluyor. Obama Amerika'dan başbakanımızı arayıp soruyor ne düşünüyorsun bu konuda diye. 10 yıl evvel böyle bir şeyi hayal etmek bile mümkün değildi. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider Türkiye'ye 100 yılda bir gelir. Onun başbakanlığında ve genel başkanlığında, 8,5 yıl hizmet ettim bundan gurur duyuyorum” diye konuştu.

Devlet Bakanı ve Mersin Milletvekili adayı Zafer Çağlayan ise konuşmasına Recep Tayyip Erdoğanın selamını getirdiğini söyleyerek başladı. Çağlayan şunları kaydetti:

“Mersin'de 2 Haziran 'da yer yerinden oynayacak. Sayın başbakanımızı 2 Haziran'da, Mersine yakışır Mersinlilere yakışır bir şekilde karşılayacağız. Öncelikle 12 Haziran seçimleri ülkemize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun inşallah. Bundan sonra en az sizler kadar Mersinliyim, sizler kadar Akdenizliyim. Bundan sonra 53 yaşına gelmiş, 27 yıl sanayicilik, 4 yıldır da Recep Tayyip Erdoğanın bir çalışma arkadaşı olmaktan şeref duyan bir kardeşiniz için Mersine hizmet etmek, Mersinliye hizmet etmek benim için onur ve şeref olacaktır. Bu şerefin inşallah değerli Milletvekili arkadaşlarımızla il ve ilçe teşkilatlarımızla tüm Mersinliler ile paylaşacağız. AK Parti 8,5 yılda Türkiye'nin kaderini değiştirdi. Türkiye'nin itibarını artırdı. Türk insanın yaşam seviyesini yükseltti.Mersini hizmetler ile donatacağız. Mersinin her yerini insanlarımızın yaşayacakları kaliteli bir yaşam merkezi haline getireceğiz. Ak Partiyi hem Mersinde hem de, Türkiye'de birinci parti yapmak için gece güngüz demeden var güçümüzle çalışacağız' dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com