Erdoğan Helallik İstedi Vekiller Ağladı

Erdoğan Helallik İstedi Vekiller Ağladı
Erdoğan son grup toplantısında vekillerden helallik istedi. İşte duygu dolu o anlardan ayrıntılar.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bu dönemin son grup toplantısında duygulu bir konuşma yaptı. Erdoğan genel seçimler öncesi konuştuğu grup toplantısında helallik istedi.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Erdoğan, milletvekillerine "Ben sizlerden razıyım. Allah da sizlerden razı olsun diyorum. Bizim dünyamızda kardeşler arasında hesaplaşma olamaz, helalleşme olur. Eğer üzerimde hakkınız varsa, ben hakkımı sizlere helal ediyorum, sizler de birbirinize hakkınızı helal edin." dedi.
Erdoğan Helallik İstedi Vekiller Ağladı..

SONRASI ALLAH KERİM

Başbakan Erdoğan, böyle kutlu yolda küskünlüğe asla yer olmayacağını belirterek, partilerinin ilkelerin partisi olduğunu söyledi. Erdoğan, kendisinin parti tüzüğüne göre son kez aday olduğunu belirterek, "Sonrası için Allah kerimdir diyorum." dedi.Erdoğan konuştuğu sırada vekiller duygulandı

BU ŞARKI BURADA BİTMİYOR

Erdoğan, koltuklarına yapışanlar gibi davranmayacaklarına işaret ederek, millete hizmetin sayısız yolu olduğunu hatırlattı. Erdoğan, siyasetin sadece milletvekili olarak devam etmeyeceğine ifade ederek, aktif siyasetin mekanının sadece Meclis olmadığını ifade etti. Erdoğan, "Bu şarkı burada bitmiyor. Bu şarkı 12 Haziran'dan itibaren çok daha gür şekilde, ahenkli olarak, ustalık dönemi olarak devam ediyor. Daha yürüyecek nice yolumuz var diyorum." şeklinde konuştu.

VEKİLLERE ÜZÜCÜ HABER

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 23. Dönem son grup toplantısının kapalı bölümünde mevcut milletvekillerine bu dönem üçüncü olanlardan da bazılarının listeye alınmayacağını açıkladı. "Bir dönem ara verileceği için bazı tecrübeli arkadaşlara ihtiyaç olacak. Listeye almadığım arkadaşları genel merkezde değerlendireceğim" diyen Erdoğan kapalı grup toplantısında milletvekillerine bir kez daha "darılmayın küsmeyin kırılmayın" mesajını verdi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com