Erdoğan İçin 'Destan Yazan Polis' Dünde Kaldı!

Erdoğan İçin 'Destan Yazan Polis' Dünde Kaldı!
Erdoğan, Şanlıurfa'daki mitingi sırasında rahatsızlanan bir vatandaşa yardım gecikince polislere tepki gösterdi. Emniyet müdürüne de "sen ne iş yapıyorsun" diye fırça atan Erdoğan, bir zamanlar kendisi için destan yazan polisi unutmuş görünüyordu.

Başbakan Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa'da konuştu. Miting sırasında yaşanan izdiham nedeniyle sağlık sorunu yaşayanlara yardım gecikince polislere tepki gösterdi. Başbakan Erdoğan, Emniyet Müdürü'ne "sen ne iş yapıyorsun orada, yardımcı olsana, Allah Allah" diye fırça attı.

EMNİYET MÜDÜRÜNÜN İŞİ NE(!)

Kürsü önünde yaşanan yoğunluk nedeniyle ezilme tehlikesi geçiren vatandaşları gören Erdoğan görevlileri uyardı. Uyarılarına rağmen durumun değişmemesi Erdoğan’ı kızdırdı.

Başbakan bunun üzerine polislere seslenerek, “Ya polis arkadaşlar siz burada durup da ne yapıyorsunuz. Emniyet müdürü sen ne iş yapıyorsun. Yardımcı olsana şuraya. Oradan seyrediyorsun ya. Allah Allah” dedi. Baygınlık geçiren vatandaşlara yapılan müdahalenin ardından Erdoğan konuşmasında devam etti.

Başbakan Erdoğan, miting alanında polislerin erkeklerle kadınlar arasında polislerin durmasını istedi. Erdoğan'ı polislere 'hanımlar rahatsız oluyor, ortada durun' dedi. (KKE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com