"Erdoğan için ölürüm"

"Erdoğan için ölürüm"
Yiğit Bulut yandaşlıkta her gün yeni bir rekoru egale ediyor: Bu sefer Erdoğan için ölecek!

Yiğit Bulut Başbakan Başdanışmanı olmasının ardından ilk kez konuştu.

Bu durum çok konuşulmuş, gerek yurtiçi gerek yurtdışında büyük yankı uyandırmıştı. Bunun ardından Yiğit Bulut, ilk kez bir canlı yayına katıldı. A Haber ekranlarında yayınlanan Mehmet Ali Önel’in sunduğu Deşifre programına konuk oldu.


"BAŞBAKAN’IN TAKDİRİ, ALLAH’IN KISMETİ"
 

Yeni görevi ile ilgili, "Başbakan’ın takdiri ve Allah’ın kısmetiyle bu atama gerçekleşti. Artık geçmişe dönük fazla söylenecek bir şey yok" dedi.

Bulut "Bazı Alman ve İngiliz yayın kuruluşlarının bana saldırmasının ardında başka sebepler var" diyerek, bir zamanlar Hürriyet’in attığı "Tayyip’e şok ceza" manşetini gösterdi.

"Erdoğan’a muhtar bile olmaz diyen yabancı medyanın Yiğit Bulut’a da saldırması gayet normal" ifadesini kullandı.


MEZARA KONUNCAYA KADAR DOĞRUYU SÖYLEYECEĞİM
 

Ortadoğu topraklarına liderlik fırsatının 150 yılda bir geldiğini ifade eden Bulut, Türkiye'nin son dönemdeki projelerinden heyecan duyulması gerektiğini öne sürdü. 

Medyada yoğun biçimde kara propaganda olduğunu iddia eden Bulut, kendi üzerinde de yoğun saldırı olduğunu savundu.


EN YÜKSEK MAAŞI ALIRKEN NEDEN BIRAKAYIM?
 

Vatan Gazetesi döneminde yazdıkları hatırlatılan Bulut "Ben en büyük medyanın en tepesinde en fazla maaşı alırken neden bırakayım. Herkesin bir aydınlanma dönemi olur. Ben içinde bulunduğum yapının nasıl bir yapı olduğunu anlaya anlaya bu noktaya geldim. Biz de geçmişte kandırılmış olabiliriz. İnsan düşündükçe gördükçe bunların farkına vardıkça durduğu yerde duramıyor. Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var. 2008 yılında IMF'yi kovduğu gün benim için vazgeçilmez lider oldu" dedi. 

Bulut "170 yıl sonra bir liderin çıkıp finansal esareti bitirmişse ben ölmeye hazırım" diye sözlerini tekrar etti. Ancak Bulut Türkiye'nin IMF borcunu bitirmekle beraber en fazla dış borcu olan 5 ülkeden biri olması hakkında yorum yapmadı. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com