Erdoğan için toplanan kalabalıklar eriyor!

Erdoğan için toplanan kalabalıklar eriyor!
"Kararı halk verecek" diyen Başbakan Erdoğan Samsun'da bugüne kadarki en küçük kalabalığa seslendi

Başbakan Erdoğan, Türkiye gündemine bomba gibi düşen büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun ardından bugün Karadeniz gezisine başladı.

17 Aralık’tan beri, rüşvet ve yolsuzluk operasyonuna karışan bakanlarına sahip çıkan ve kabine değişikliğini erteleyen Erdoğan, bugün Samsun’da da operasyonla ilgili konuştu ve CHP’ye yüklenerek, “Çamur atmakla bir yere varamazsın. Biz AKP’yiz bunu böyle kabul edeceksin. Seni kabul etmen de önemli değil. 30 Mart’ta halkımız karar verecek.” dedi.

Erdoğan’ın bugünkü Samsun mitingi:Erdoğan’ın 30 Mart’ta kararı halk verecek demesinin ardından gözler mitingteki vatandaşlara çevrildi. Erdoğan’ın Samsun mitingine katılım sayısının azlığı dikkat çekerken, akıllara Erdoğan’ın altı ay önce yine Samsun’da yaptığı Milli İradeye Saygı mitingindeki görüntüler geldi.

Erdoğan’ın 22 Haziran tarihindeki Samsun mitingi:Erdoğan’ın mitingindeki izleyici sayısının azlığı sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekerken, vatandaşların coşkulu olmaması da dikkat çekti.

“BU SEFER İŞİN ZOR BE TAYYİP!”

İşte sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları:

@Ladyimam

BAŞBAKAN’ın samsun mitingi kalabalık çok az değil mi?

@cbcandar

samsun’da konuşuyo ama pek bi ışığı kalmamış.. kalabalık da yok, az bi kalabalık.. bitmiş bunlar.. hala muhalefet diyo, hala dış güçler..

@herseydenanlaro

Başkan Samsun’da coşulu! bir kalabalığa seslenemiyor. Aaaa alkış da yok. 3-5 otobüsle toplanan kalabalık.

@benolric

samsunda bir avuç kalabalık var. tv’yi açın hemen.

@AktasTalip

Alanda hamsi dağıtılmasına rağmen, Samsun’da kalabalık yok… sadakat ayini kısa sürecek

@kendindengecen

belli bi açıdan çekildiğinde kalabalık görünmesini sağlamak için bu taktik ama suat yanlış açıdan çekmiş boşluk belli oluyor…

@SuleymanNoyan

Samsunda iyi bir kalabalık yok.Olan da pek coşkulu değil.Eski heyecanı vermiyor başbakan.Önce bakanları görevden almalıydı.

@FazliAkpulat

Ben mi yanlış görüyorum yoksa Samsun mitinginde kalabalık az gibi duruyor.

@GokhanBicici

Erdoğan’ın Samsun mitingini, zayıf katılımı, coşkusuzluğu ve konuşma(ma)sını görene kadar ‘acaba mı?’ diyordum: Bu sefer işin zor be Tayyip!   (LAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com