Erdoğan İdris Bal için ne dedi?

Erdoğan İdris Bal için ne dedi?
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan St. Petersburg’a hareketinden önce açıklamalarda bulundu.

Erdoğan şunları söyledi:

Bildiğiniz gibi hükümetimizin dış politikadaki açılı ve başarılardan biri olarak Rusya ile de vizesi seyahat konusunda bir anlaşmaya varmıştık.

Rusya ile halklarımızın kaynaşması ve turizmde ciddi bir patlama yaşanmıştır. Rusya’nın Türkiye’ye gönderdiği turist sayısı 4 milyonu aşmıştır.

BAŞBAKANLIK ÖNÜNDE BOMBA ALARMI

Bir yerlerle bağlantısı olup olmadığını güvenlik güçleri araştıracaktır. Bunula ilgili kararı yargı verecektir. Etrafımdaki güvenlik çemberiyle ilgili olarak nasıl başladıysak öyle gidiyoruz. Güvenlik tedbirlerini onlar karar verirler. Çok çok rahatsız edici şeyler olduğunu ki zaman zaman istemişimdir bu tedbirler azaltılır.

İDRİS BAL'IN DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMESİ

Bir kişi siyaset yapıyorsa siyaset yapmak istediği partini politikalarını kabul eder. Aday olduktan sonra da partinin iç disiplinine uymak zorundadır. Kendine çok güveniyorsa gider bağımsız aday olursun. Ama siz gelip kendinize güvenmeyeceksiniz partiden aday olacaksınız sonda da partinin iç disiplinine riayet etmeyeceksiniz. Parti displinine riayet edilmemesi olacak şey değil. İlgili arkadaşlarımız bu rahatsızlığın ilk kez olmadığını söylediler. Ve bu noktada arkadaşlarımız tedbirli olarak ihraç talebiyle disipline sevk ettiler.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com