Erdoğan kepenk indirtti

Erdoğan kepenk indirtti
Tayyip Erdoğan'ın Ankara'da açtığı AVM'yi gezmesi sırasında dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi.

Korumalar, "Bizimle ilgisi yok" dedi. AVM Müdürü, "Mağaza hazır olmadığı için talimatı ben verdim" dedi. Ancak Başbakan gittikten sonra kepenklerin açılması dikkat çekti.

Başbakan Tayyip Erdoğan açılışını yaptığı AVM'de gezerken Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi.
 
Mağaza çalışanları içeride heyetin geçmesini beklerken, Başbakanın mağazanın önünden geçmesinin ardından, bir başbakanlık koruması gelerek, "Artık kepengi açabilirsiniz" dedi.
 
Bu talimatın ardından kepenk açılırken, basının ilgisi nedeniyle koruma amiri ve AVM müdürü mağazaya geldi. "Koruma amiri durumun bizimle alakası yok" diyerek sorumluluğu AVM müdürüne atarken, niçin korumanın kepengi açtırdığı sorusuna yanıt vermedi.
 
AVM MÜDÜRÜ: 'TALİMATI BEN VERDİM'

 
AVM Müdürü de, konunun Başbakanlıkla alakalı olmadığını talimatı kendisinin verdiğini söyledi. Mağaza henüz hazır olmadığı için bu talimatı veren müdür de, hazır olmayan mağazanın niçin Başbakan geçtikten sonra açıldığı sorusuna yanıt veremedi.
 
Bu arada mağazada sadece kozmetik ürünler satıldığı, iç giyim ürünlerinin olamadığı dikkat çekti. Bazı kaynaklar olayın bir korumanın kendine görev edinmesi nedeniyle kaynaklanmış olabileceğini söylediler.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com