Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu çok mutlu etti!

Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu çok mutlu etti!
Sivaslı Sanayici ve İşadamlarıyla İstanbul'da kahvaltıda bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi!
Sivaslı Sanayici ve İşadamlarıyla İstanbul'da kahvaltıda bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini mahkemeye vereceğini açıklamasıyla ilgili konuştu. 
 
Kılıçdaroğlu, "Beni mahkemeye vereceklermiş. Ben bu suçlamaları yaptım diye. Çok mutlu oldum aslında. Neden biliyor musunuz? Bir olayı bu vesileyle ortaya çıkaracağız. Mahkemeye dilekçe vereceğiz. Uludere'de 34 kişinin öldürülmesi talimatını kim verdi? Çünkü bu bir katliam. Onun faillerini mahkemeye getirilmesini isteyeceğiz veya o emri verenin belgesini, kişiyi isteyeceğiz. 
 
Genelkurmay Başkanlığı şöyle bir açıklama yaptı: 'Biz orduyuz. Doğal olarak hükümete bağlıyız bütün demokrasilerde olduğu gibi. Hükümet talimat verir, bizde gereğini yaparız' O pilota talimatı kim verdi? O uçaklar nasıl kalktı nasıl gitti bombaladı. 
 
Bu davanın en güzel sonucu bir karanlık olay aydınlığa çıkacak. Eğer yargı görevini yaparsa" diye konuştu.  (BCK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com