Erdoğan Kızılcahamam Kampı'nda konuştu!

Erdoğan Kızılcahamam Kampı'nda konuştu!
Erdoğan, AKP Kızılcahamam Kampı'nda kapanış konuşmasını yapıyor...

Başbakan Recep Tayip Erdoğan konuşmasında CHP'nin Beşir Atalay'la ilgili iddialarına sert çıkarak, 'Bu ülkenin altında karanlık tüneller kazan köstebek zihniyetlere avukatlık yapanlar dosya işportacılığı yaparak siyasi geleceklerini teminat altına alamayacaklarının farkında olsunlar' diye konuştu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarının satır başları.

Artık biz her türlü demokrasi anlayışı elimizde tutmak istiyoruz. Tüm hak ve söz sahibinin milletin olmasını istiyoruz.

Millet egemenliğini tam olarak olmazsa olmaz şartı, toplumu hukuk sitemine çeken yeni bir anayasadır. Anayasal kurumlar mileltin üzerinde bir devlet görüntüsü vermesi hukuk dışıdır.

ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR DUVARLARDA KALMAMALI

"Adalatet mülkün temelidir." Bunu sadece mahkeme duvarlarında bırakmayalım.

"Hakimiyet kayıtsıt şartsız miletindir" sözününde sadece Meclsi duvarında kalmasını istemiyoruz.

AKP nerede bir mazlum varsa oranın bir partisidir.

Türkiye'deki seçimler sadece Türkiye'de değil dünyada da milyonlarca kişiler tarafından sevinçle izlendi. Ak Parti bu ülkenin her şehrinden her bölgesinden oy almıştır. Her vekil arkadaşın kendi bölgesinin değil bütün Türkiye'nin vekilidir. Ayrım yapmak yok. Bu emaneti taşımak kolay değil. Bu yük ağır bir yük. 9 yıllık iktidar dönemimizde gece gündüz çalışarak hayallerimiz gerçeğe dönüştürmek için çalıştık. Türkiye'yi girdiği karanlık girdaptan el birliği ile çıkardık.

İFLAS ETMİŞ BİR TÜRKİYE'Yİ DEVRALDIK

Milletimizle birlikte çok büyük zorluklara göğüs gererek yola çıktık. 2002 yılında devraldığımız Türkiye her haliyle iflas etmiş bir Türkiye'ydi. Adeta tırnağımızla kazıya kazıya bu hale getirdik.Aynı kararlıklıla çalış çabalayıp devam edersik bundan sonrası daha güzel olur.

Biz milletimize her zaman inandık. Bizim iandığımız Türkiye kendini sınırları içine kapatılmış ya da kapanmış bir Türkiye değil.

YAMYAMLARI DOYURAMIYORUM DİYEN BAŞKANI UNUTMA

Halın umudu büyüdükçe onlar bunalıma giriyor. Milletimizle aralarındaki duvarı aşamıyorlar. açık söylüyorum: Bu ülkenin altında karanlık tüneller açanlar köstebeklik yaparak bir yere varamayacaktır. Attıkları taş yine başlarına düşecek. Sağa sola attıkları çamur yine kendi duvarlarına yapışacaktır. Biri çıkmış siyasetin kirlendiğinden bahsediyor. Biraz utanan insan kendi belediye başkanlarının itiraflarını duyar da 'Yamyamları doyuramıyorum' diyenin sesine ses verir ya.. Daha evvel kaç defa karanlıkta ıslık çaldın. Şimdi Atalay için salladığın dosyayı Kayseri Başkanım için de aynı şeyi istemiştin. Gerçek ortaya çıktığında ise bir köstebek beni aldattı dedin. Ne özür diledin ne de bir şey yaptın. Artık vazgeç ya da klavuzunu değiştir. Yanlış klavuz seçiyorsun.

YARDIMCI BAKANLIKLAR TAMAMLANACAK

Bizlere bir çok sorunu ilettiniz. Bakan yardımcılığı kurumunu sadece bunların takibi için tesis ettik. Benim her milletvekili arkadaşım vatandaşım bakan yardımcılarına ulaşacaklar. Bunlar danışman grubuyla çalışacaklar. Bunları bizzat kendim de takip edeceğim. Eksik olan bakan yardımcılarımız var onların da atamalarınıf yaparak yoğun bir çalışma sürecinin içine gireceğiz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com