Erdoğan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı!

Erdoğan Koltuğunu Çocuklara Bıraktı!
Başbakan Erdoğan 23 Nisan için koltuğunu Umut Bayraktar'a bıraktı...

Başbakan Erdoğan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda koltuğunu Umut Bayraktar adlı öğrenciye bıraktı.

Başbakanlık konutunda gerçekleştirilen ziyarette Başbakan Erdoğan, 23 Nisan çocuklarını kabul etti. Çocuklarla tek tek konuşan Başbakan Erdoğan ardından makamını Umut Bayraktar isimli çocuğa devretti.

FORMA HEDİYE ETTİ
Başbakan'a Fenerbahçe forması hediye eden Umut Bayraktar isimli çocuk formayı imzalatarak geri aldı. Recep Tayyip Erdoğan isimli ve 10 numaralı formayı da Başbakan Erdoğan'a hediye eden umut Başbakan Erdoğan'a 'Beğendiniz mi?' diye sormayı da ihmal etmedi.

ALEX'İN KALEMİNİ HEDİYE ETTİ
Başbakan Erdoğan ve Umut Bayraktar isimli çocuk birbirlerinin formalarını imzaladı. Ardından Alex'in kendisine hediye ettiği kalemi Başbakan Erdoğan Umut Bayraktar'a hediye etti.

Ardından sözlerine şu şekilde devam etti; 'Bu makamda oturduğum için şanslıyım, bize verdiği değeri göstermek amacıyla makamını bana devreden Başbakanımız Erdoğan'a teşekkür ediyorum. Bu duygularla bir kez daha bayramımızı kutluyorum' dedi.

SEÇİMLER YAKŞALIYOR HEDEFİNİZ NEDİR?
Bayraktar: Biz halkımıza güveniyoruz, halkımızın bizi desteklediğini düşünüyoruz, bekleyelim yine seçimlerden iyi bir sonuç elde edeceğimizi düşünüyoruz. Bekleyelim görelim.

MUHALEFET LİDERLERİNE MESAJLARINIZ NELERDİR?

Bayraktar: Vermek istediğim bir mesaj şuanda yok. Her liderin bayramlarını kutlamak istiyorum.

SEÇİMLERİ KAZANIRSANIZ 13 HAZİRAN'DA NELER YAPACAKSINIZ
Bayraktar: Bizim büyük hedeflerimiz var bunlara ulaşmaya çalışıyoruz, şuanda eğitim sorununu Milli Eğitim Bakanımız ile görüşüyoruz. Kız çocuklarının eğitimine ağırlık verilmesi ile ilgili bir proje var ilk önce bunu hayata geçirmeyi planlıyoruz.

Konuşmalar devam ederken bakanların koltuğunda yer alan bir kız çocuğu da Erdoğan'ın koltuğuna oturmak istedi ve Başbakan Erdoğan oturduğu koltuğu Adıyaman'dan gelen kız çocuğuna devretti. Başka bir çocuk Erdoğan'a şu soruyu yöneltti;

EN İYİ FUTBOLCU KİMDİR?
Erdoğan şu şekilde cevap verdi; En çok golü kim attı, forvet kim iyi Alex değil mi? O zaman Alex demek istiyorum' dedi.

SİZİN BİR ÇILGIN PROJENİZ VARMIŞ AÇIKLAR MISINIZ?
Başbakan Erdoğan bu soruya güldü ve 'Çarşamba günü açıklayacağım takip et olur mu?' dedi. Başbakan Erdoğan "Çok teşekkür ediyoruz ben şimdi size hediyelerimizi sunmak istiyorum" diyerek çocuklara hediyelerini dağıtmaya başladı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com