Erdoğan Mısır'a ağlıyormuş!

Erdoğan Mısır'a ağlıyormuş!
Erdoğan'ın haberlerini okurken ağladığı kızı tarafından medyaya aktarıldı. 11 senedir milletin anası ağlıyor Erdoğan bir gün ağlamış çok mu?
Türkiye'de ölenlere ağlamayan Başbakan Mısır için göz yaşları döküyor. Gezi parkında ölenler, Reyhanlı da ölenler, Uluderede ölenler ve en önemlisi şehitlerimiz için ağlamayan Erdoğan Muhammed El Biltaci'nin 17 yaşındaki kızı Esma'nın ölüm haberini okurken ağlıyor. Peki Türkiye de ölenler Mısır'da ölenlerden daha mı değersiz. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır'da darbeye karşı yapılan eylemlere yönelik saldırılarda hayatını kaybeden Müslüman Kardeşler liderlerinden Muhammed El Biltaci'nin 17 yaşındaki kızı Esma'nın ölüm haberini okurken ağladığı ortaya çıktı.
 
Başbakan Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak, Star Gazetesi'nden Sibel Eraslan'a “Babamı ağlarken gördüm bu sabah” dedi.
 
Eraslan, Albayrak'ın sözlerini köşesine şöyle taşıdı:
 
''Hemen her konuşmasında dünyanın gelip geçiciliğine vurgu yapan, hepimizin faniliğinden, bir gün ecel çatıp geldiğinde öleceğimizden söz açan başka kaç devlet reisi biliyorsunuz? “Babamı ağlarken gördüm bu sabah” dedi Esra Albayrak. Rabia Caddesi’nde göğsünden vurularak şehit edilen 17’sindeki Esma’nın haberini okurken...''(SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com