Erdoğan-Öcalan-Gülen Eşkenar Üçgenindeyiz

Erdoğan-Öcalan-Gülen Eşkenar Üçgenindeyiz
Seks kasetleriyle çok zor durumda kalan Devlet Bahçeli, faturayı Erdoğan ve Gülen'e çıkarttı! İşte ayrıntılar...

Bahçeli, kaset skandalında 'Okyanus Ötesi' sözleriyle işaret ettiği Fetullah Gülen için 'Konulara vakıf olması, sağlıklı değerlendirme yapması için Türkiye'ye gelmeli' dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin Başbakan Erdoğan, Gülen ve Öcalan eşkenar üçgenine hapsedildiğini söyledi, Gülen'e 'Türkiye'ye dön' mesajı verdi. Trakya gezisinin ilk gününde Tekirdağ ve ilçelerinde kasetler üzerinden iktidara yüklenen Bahçeli, bir grup gazeteci ile sohbet sırasında şunları söyledi:

EŞKENAR ÜÇGEN: Türkiye bugün, Erdoğan, Gülen, Öcalan eşkenar üçgenine hapsedilmiş durumda. Ben Fethullah Gülen'in dönmesi gerektiğini düşünüyorum. Konulara vakıf olabilmesi için gelmesinde yarar var. Bu aşamada sağlıklı değerlendirme yapmak için, yol gösterici görevini gerçekleştirebilmesi için Türkiye'de olması daha iyi olur kanaatindeyim.

DEVLET KURUMLARI SESSİZ: Röntgencilikle elde edilen gizli kayıtlar konusunda konuşması gerekenler susuyor. Devletin ilgili kurumları sessiz. Esas konuşması gerekenler sessiz. Maalesef ilahiyatçı değerli bilim insanları da bu konuda sessiz. Oysa, Kur'an-ı Kerim'de ve hadis kitaplarında ayıbın örtülmesine ilişkin çok açık, net ifadeler var.

ALLAH DOSTLARI DA SESSİZ: Anadolu'nun her alanında görebileceğiniz Allah dostu bilinen mümtaz şahsiyetleri var. Hem ilahiyatçılar hem de bu mümtaz şahsiyetler Türkiye'de medya, siyaset ve cemaat üçlemesiyle ne gibi fayda ve zararın oluştuğunu değerlendirmeye ehil insanlardır. Bu aynı zamanda Gülen faaliyetlerinin doğru ve yararlı bir faaliyet olup olmadığını da çözüme kavuşturur.

KASETLERE SORUŞTURMA
MHP'li 4 yöneticinin internete düşen görüntüleri ile ilgili inceleme tamamlandı ve soruşturma başlatıldı. Özel Yetkili Savcı Adnan Çimen MHP'den konuyla ilgili bilgi ve belge istedi.

BİSKÜVİ DEMESİNİ DE BİLİRİM
BAHÇELİ, konuşurken 'piskevüt' ifadesinin internette tıklanma rekoru kırmasından memnun olduğunu belirterek, 'Halkım da böyle diyor. Yoksul çocuklarımızın anladığı dilden konuşuyorum. Yoksa bisküvi demeyi de bilirim' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com