Erdoğan ve Kılıçdaroğlu birlikte dua ettiler!/VİDEO

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu birlikte dua ettiler!/VİDEO
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, annesi Tenzile Erdoğan'ın vefatı nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Kılıçdaroğlu, saat 16.00'da Erdoğan'ın Üsküdar Kısıklı'daki konutuna geldi. Kılıçdaroğlu'nun ziyareti basına kapalı olarak gerçekleşdi.

Başbakan Erdoğan'ın Üsküdar Kısıtlı'daki konutuna saat 16.00'da gelen Kılıçdaroğlu, saat 16.20'de buradan ayrıldı. Basına kapalı gerçekleştirilen taziye ziyaretine CHP Genel Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak, Gürsel Tekin ve Akif Hamzaçebi de katıldı.

Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na ' Çok teşekkürler . Allah razı olsun "

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Erdoğan'a yaptığı taziye ziyaretiyle ilgili basına görüntü dağıtıldı.

Taziyeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile kardeşi Mustafa Erdoğan evlerinin bahçesinde bulunan çadırda kabul etti.

İlk taziyeyi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptı. Ardından CHP Grupbaşkanvekili Mehmet Akif Hamzçebi ile Erdoğan Toprak ve son olarak Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin yaptı.

ERDOĞAN İLE KILIÇDAROĞLU UZUN SÜRE SOHBET ETTİ

Taziyeleri kabul ettikten sonra Başbakan Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çadırda kurulan masanın başına geçti. Masa etrafındaki sandalyelere oturan iki lider uzun süre sohbet etti. Başbakan Erdoğan uzun süre Kılıçdaroğlu'na birşeyler anlattı. Kur'an- ı Kerim okunduktan sonra iki lider ve CHP heyeti dua da etti. Taziye ziyaretinin ardından, Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun makam aracına kadar uğurladı. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na teşekkür ederek ' Allah razı olsun ' dedi. Başbakan Erdoğan Kılıçdaroğlu'nu evinin bahçesinden el sallayarak uğurladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com