Erdoğan Yıllarca Ergenekon'un Savcısıyım Dedi!

Erdoğan Yıllarca Ergenekon'un Savcısıyım Dedi!
Deniz Baykal: Erdoğan'ın ergenekon'un savcısı olduğunu sağır sultan duydu.

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisinin taklitçi olmasına rağmen, CHP'yi sanki AKP'nin projelerini taklit ediyormuş gibi suçlamaya çalıştığını iddia etti. Baykal,"Toplumun yararına bir fikri herkes uygulayabilir. Ama saygısızlık yapmamak lazım. İşin sahibine hakkını vermek lazım" dedi.

Seçim çalışmalarını memleketi Antalya'da sürdüren CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, kentin varoş mahallelerinden Yeni Emek'te Ramazan Bıçakçı'nın berber koltuğuna oturdu. Mahalledeki, 'Söğütlü Kahvesi'nde bir süre vatandaşlarla sohbet eden Deniz Baykal, Bıçakçı'nın ısrarlarını kıramadı.

TIRAŞ ÖNCESİ KÜÇÜK BİR TEST

Berber konusunda çok tutucu olduğunu ve Ankara'daki berberinin kendisine kızacağını anlatan Baykal, tıraş öncesi Ramazan Bıçakçı'yı küçük bir teste tabii tuttu. Çıraklık belgesinden ustalık sertifikasına kadar olan bütün yeterlilik belgelerini soran Baykal, art arda sıraladığı "Çıraklık yaptın mı? Nerede başladın? Kalfalık yaptın öyle mi?" sorularıyla kendini teslim ettiği berberi sınadı. Ramazan Bıçakçı, Baykal'ın güvenini kazanmak için, aynı zamanda Antalya Berberler Odası Yönetim Kurulu üyesi olduğunu, berberlik sınav heyetinde görev yaptığını söyledi. Baykal ise "Torpil işlemiyor değil mi, sınavın şifresi de yok" diye sordu. Ramazan Bıçakçı ise, "O şifreyi AKP'liler biliyor. Biz bilmiyoruz" diye karşılık verdi.

'YOKSULLUK ÜRETİYORLAR'
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com