Erdoğan'a görülmemiş yağ!

Erdoğan'a görülmemiş yağ!
Egemen Bağış başkan adayı olmak için neler yapıyor neler.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın adı İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayları arasında yer alıyor. Egemen Bağış İstanbul'u Fatih'ten sonra ikinci kez Tayyip Erdoğan'ın fethettiğini söyledi. Bunula da yetinmeyen Bağış İstabul için "Belde-i Tayyibe" nitelemesini de yaptı.

Bağış, Hürriyet’e yaptığı açıklamada “Belde-i Tayyibe” diye nitelediği İstanbul için sandıktan çıkacak sonucun belli olduğunu belirterek, “Bizi heyecanlandıran kısmı, yüzde 60’ın ne kadar üzerinde oy alacağımızın merakıdır” dedi, şunları söyledi:

BAŞBAKAN İÇİN YERİ AYRI

“AKP için önümüzdeki yerel seçimlerde hedef 1 artı 39’dur. Hem Büyükşehir Belediyesi’ni, hem de 39 ilçenin tamamını kazanma iddiamızı, sandıktan çıkan sonuçlara kazımalıyız. Hedefimiz yüzde 60’tır ve bu hedef İstanbul’un yeniden doğuşuna öncülük etmiş bir liderin teşkilatı için hiç de uzak bir hedef değildir. İstanbul’un Sayın Başbakan için ayrı bir yeri var. Çünkü bu sokaklar, yeni Türkiye hayalinin doğduğu yerdir. İstanbul vatanımızın bu yeni kurtuluş destanının yazıldığı yerdir. Bu şanlı belde atalarımızın bize bıraktığı en nadide mirastır. Burası Belde-i Tayyibe’dir. Yani güzel beldedir.

2’NCİ FETİH 1994’TE OLDU

İlk defa 1453’te fethedilen bu muhteşem şehir tam 541 sene sonra 1994’te tekrar fethedildi. Ve bir zamanlar kaderine terkedilen İstanbul 1994’te adeta yeniden doğdu. 1453’te bu aziz şehri Fatih fethetti, 1994’te de Başbakanımız Sayın Recep Erdoğan burada gönülleri fethetti. İstanbul Türkiye’nin can damarıdır. Türkiye’nin atardamarıdır. İstanbul öyle alelade bir şehir değildir. O yüzden bu şehri korumak ve kollamak için biz, her an her saniye teyakkuz halinde olmalıyız. Önümüzde çok kritik bir seçim var. Hatta bir değil 3 seçim, belki bir de referandum var. Ama öncelikli olarak yerel seçimlere odaklanmak durumundayız.”(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com