Erdoğan'a karşı saldırıyı başlattılar

Erdoğan'a karşı saldırıyı başlattılar
"Silahlı terör örgütü" suçlamasıyla yargılanan Redhack, operasyona başladığını duyurdu.
Dünyada ilk kez bir hacker grubu hakkında “silahlı terör örgütü” suçlamasıyla dava açıldı. 26 Kasım’daki davaları için eleştirilerde bulunan ve “biz terör örgütü değiliz” diyen hacker grubu Redhack önce Twitter sayfasından Erdoğan’a “Önune geleni iceri attin, yetmedi kendini padisah ilan edip herkesi emrinde sandin ama bir avuc insanla, RedHack’le basedemedin! #op4RedHack” diyerek seslendi. Ardından da hack hareketlerinin başladığını duyurdu.
 
İLK OLARAK ANAYASA HACKLENDİ
 
Redhack grubunun Avrupa’daki kardeşleri olarak tanımladığı Anonymous, 26 Kasım’da hakim karşısına çıkacak Redhack’e destek olmak için Anayasa Mahkemesi’nin adresi olan www.anayasa.gov.tr’yi hackledi.
 
Anayasa.gov.tr adresine hala ulaşılamazken, Redhack bu geceki operasyonlarının devam edeceğini “An itibariyle Tüm resmi #Anonymous Hesapları Eylem Çağrısını Başlattı! şimdi Recep sussun #RedHack konuşuyor.. Eylem Tag’i=> #op4RedHack” diyerek Twitter sayfasında duyurdu.
 
İKİNCİ ADRES İSTANBUL BORSASI
 
Redhack, Anayasa Mahkemesi’nin ardından İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın internet sitesi olan İMKB’yi hacklediğini de “Borsa çöktü http://imkb.gov.tr  RedHack’in davasi yaklaşırken, Recep panikledi, düşüşe geçti, piyasalar çamur ye$ili  #op4RedHack” sözleriyle duyurdu.  (EAK)

Kaynak: www.sozcu.com.tr/redhackten-anayasaya-saldiri.html
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com