Erdoğan'a sert yanıt !

Erdoğan'a sert yanıt !
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Başbakan Erdoğan'ın kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi.
 Başbakan Erdoğan, 'Hakkari elden çıktı' sözleriyle gündeme gelen Pamukoğlu'na, dün akşam şehit yakınlarına verdiği iftar yemeğinde, "Bu kutsal ocaktan çıktıkları halde, bazı televizyon kanallarına çıkmak suretiyle, bu televizyon kanallarında filanca ilimizin artık elden çıktığını söyleyecek kadar seviyesiz insanlar da var bu ülkede. Bunlar generallik seviyesine kadar yükselmiş insanlar. Böyle seviyesizlik olur mu?" sözleriyle yüklendi.
 
Başbakan Erdoğan'ın kendisini hedef alan sözlerine partisinin internet sitesinden yanıt veren Osman Pamukoğlu ise şunları söyledi:
 
"Biraz önce Şehit ailelerine verdiğin iftar yemeğinde güya beni hedef alarak 'Hakkari elden çıktı' diyen birileri var diye, seviyene, kişiliğine ve terbiyene uygun sözler kullanıyorsun... Şimdi beni dinle; Ben senin bildiğin ne siyasetçiyim nede herhangi bir vatandaş 'Hakkari elden çıktı' lafını iki senedir söylüyorum.
 
Bu bir ironi, bunun halk dilindeki karşılığı orada herşeyin kötü gittiği ve gittikçe herşeyin daha kötüye gitmeye meğilli olduğu anlamındadır. Senin bunu anlayabilecek ne kapasiten ne de seviyen var. Yoksa rahatsızlıkların mı nüksetmeye başladı gene? Sana son sözüm, zerre kadar yüreğin varsa, tabi bir tıp heyetinin kontrolünden sonra çık bir televizyonda karşıma; Millet kim neymiş görsün... "
 
Pamukoğlu ne demişti? 
 
Pamukoğlu, önceki gün bir tv kanalında yaptığı açıklamada, "Türkiye'de eksiklik siyasi, ekonomik ve askeri olarak bağımsız olmamasıdır. Biz camide namaz kılıp kilisede mum yakıyoruz. Bizim durumumuz o. Ben iki yıl önce Hakkari elden çıktı diyordum. Şimdi bakın Hakkari'yi konuşuyoruz" demişti.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com