Erdoğan'a şok benzetme!

Erdoğan'a şok benzetme!
Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'ndan Erdoğan'a şok benzetme!
Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirerek başbakanı kamyondan düşmüş un çuvalına benzetti. Pamukoğlu AKP hükümetinin açılım politikalarını da sert bir dille eleştirerek PKK’nın, siyasi amaçlarını gerçekleştirmeden silah bırakıp geri çekilmeyeceğini ve eylemden de vazgeçmeyeceğini ifede etti.
 
 
Güneydoğu'yu ve PKK terör örgütünü çok iyi tanıyan Pamukoğlu şu açıklamaları yaptı:
 
 
EMRİ BEN VERDİM
 
İnsanlar dilenciye ne kadar acırsa, dilenci de o kadar kazanır. On yılı aşkın bir süredir, Türkiye’nin başında da bir siyasi dilenci var.. Saman ekmeği neslinden geldiği için, Gezi Parkı eylemlerini anlayabilmek bir yana, 4 kişinin öldüğü, 8 bin insanın yaralandığı olaylarda ‘Emri ben verdim’ diyecek kadar da aymaz.
 
TOPLAMA KALABALIK
 
O şehirden bu şehire toplama kalabalıklarla kendini tatmin etmeye çalışıyor, dini söylemlerle nifak sokarak kin ve nefreti körüklüyor. Bu bölücülüktür, bunu Başbakan sıfatı altında işliyor. Görüntüsü, hal ve hareketleri ile söylemleriyle, duvara toslamış, kamyondan düşmüş bir un çuvalından farksız..
 
GENELKURMAY’A ‘VAH EVLADIM’
 
PKK çekilmez, gelir gider. Yüksekova İkiyaka dağları üzerinde uçan bir helikoptere ateş açtı. Bu PKK’nın İkiyaka Hisar yaylasındaki kampta halen tam kadro bulunduğunun kanıtıdır. Genelkurmay açıklamasına bak ve acı. ‘Helikopter kaçış manevrasıyla bölgeden uzaklaşmış’ Vah evladım. Günü gelince bakalım kendinizi nasıl savunacaksınız?.
 
İMRALI FIRILDAĞI
 
Diyarbakır’da İmralı fırıldağının talimatıyla konferanslar düzenleniyor; Halk, bu hükümetin PKK ile işbirliği yaptığını çok yakında ayan beyan görecek. Ve işte sen o zaman gör çıngar nasıl çıkarmış ve bunların sonu nasıl getirilirmiş. Halkı dini söylemlerle, anayurdu PKK ile işbirliği yaparak bölüyorlar. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com