Erdoğan'dan Cemaate Ağır Sözler "money,money,money"

Erdoğan'dan Cemaate Ağır Sözler "money,money,money"
Bu aralar başı ses kaydı ile fena dertte olan Recep Tayyip Erdoğan Uşak'ta halka seslendi.Erdoğan, Gülen Cemaatine ithafen sağır sözler sarfetti.

Başbakan Tayyip Erdoğan, isim vermeden Gülen cemaatini eleştirerek, “Dershaneler meselesi çıktı biliyorsunuz. Göndermeyin bundan sonra oralar. Okullarımızda hafta sonlarında ders vereceğiz. Takviye derslerin parasını da biz ödeyeceğiz. Özel okullarda bile… Özel okula gidiyor para veriyor bir de dershaneye gidiyor yine para veriyor. Bu nasıl iştir. Hep Money Money Money. (Para, para, para)” dedi.

Dershaneler meselesi çıktı biliyorsunuz. Göndermeyin bundan sonra oralar. Okullarımızda hafta sonlarında ders vereceğiz. Takviye derslerin parasını da biz ödeyeceğiz.Özel okullarda bile… Özel okula gidiyor para veriyor bir de dershaneye gidiyor yine para veriyor. Bu nasıl iştir. Hep Money Money Money. (Para, para, para)

Bütün bu iftiralara rağmen montajlara rağmen kamuoyu araştırmalarını görünce çıldırıyorlar. Bu paralel yapının elemanları Başbakanınızı dinliyor. Paralel yapının polisi benim korumam olmuş. Ne bileyim ben. Polis, devletin polisi. Benim odama böcek yerleştiriyor ve orada beni dinliyor. Şimdi kaçak, kaçmış. Bir başkası aynı şekilde. Gazeteleri kaçmak yok Türkiye’de diyor. (mce)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com