Erdoğan'dan cemaate çok ağır sözler

Erdoğan'dan cemaate çok ağır sözler
'Bırakın beddualarında boğulsunlar'

Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuşan Erdoğan açtı ağzını yumdu gözünü. Son gelişmeler ve Erdoğan Bayraktar'ın açıklamaları sonrası hayli gergin görünen Erdoğan konuşmasında Gülen Cemaatini hedef aldı.

"Bir hareket, bir dava, en başta ahlak sahibi olmak zorundadır. Her yolu meşru gören, her yolu mubah gören bir hareket asla başarıya ulaşamaz. Bir taraftan Kuran, Allah, peygamber diyeceksin, ama adın kasetlerle, komplolarla anılacaksın.

Kimsenin bu aziz dine bunu yapmaya hakkı yoktur. Müslüman o kimsedir ki elinden ve dilinden tüm Müslümanlar zalimdir. Bunu bir tarafa koyamayız. Bu din yara almaz. Yanlış içinde olanlar yara alır maskeleri düşer. Yasalar çerçevesinde gereken adımı atarız. Benim ülkemde ameliyat etmelerine kesinlikle müsaade etmeyiz. Devlet içinde parale yapının ulaşmasına kesinlikler izin vermeyeceğiz.
Tezgah kurdular, deşifre ettik. Çıkarları zedelenen malum çevreler var. Türkiye kazandıkça kaybeden. Medyaya bakın bu çevreleri göreceksiniz. Maalesef devlet kurumlarında da bu anlayışın maşalarını göreceksiniz." diyen Erdoğan kendisinin istifasını isteyen Erdoğan Bayraktar hakkında hiçbir açıklama yapmadı. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com