Erdoğan'dan çok tartışılacak sözler

Erdoğan'dan çok tartışılacak sözler
Erdoğan: "Sizleri ormanlara gönderelim. Gidin ormanda yaşayın."

Tayyip Erdoğan ilçe başkanları ve belediye başkanlarına yaptığı konuşmada sözler sarf etti. Erdoğan "Bugün bir pankart gördüm. Yol değil orman istiyoruz diye. Böyle şey olur mu ya. Orman çok. Orman olmazsa üniversiteye gidemezsiniz. Sizleri ormanlara gönderelim. Gidin ormanda yaşayın. Onlar öyle diyor ya biz şehirlerden vaz mı geçeceğiz. Yolları yapmaktan vazgeçmeyeceğiz."

YİNE “VANDALLAR DEDİ

Burada altgeçit yapıldı. Orada canım seramikler. Bu Vandallar ne yaptı o seramikleri yakıp yıktı. Onlar hemen yapılabilir. Ama bu milletin onu bir süre görmesi lazım, bundan ibret alması lazım.

Acaba vatandaşımız ‘Bunu kimler yaptı, acaba hangi Vandallar yaptı diye soruyor mu?

Bu canım canım şehrin güzelliklerini yıkanları ben 30 Mart’ta soracağım diyor mu? İşte bu önemli.

ŞİMDİ DE TAKSİM’DE MEYDANDA YEŞİL YOK DİYORLAR…

Taksim’de yayalaştırma projesinin bir etabı bitti. Şimdi de üstte yeşillik yok diyorlar. Ya daha önce orada yeşillik var mıydı? Daha önce orada araba ve egzoz vardı.

Sizi o araçlardan kurtarıyoruz. Bittiğinde çevresinde gayet güzel bir peyzaj düzenlemesi yapılacak. Daha 90 artıyı oynayacağız.

VANDALLAR O SÜTÜN BEYAZLIĞINI KİRLETMEYE KALKAR

Vandalların karşısında yapılanları da koruyacaksınız. Burada da güvenlik güçlerine görev düşüyor. Biz 11 yıl boyunca zora talip olduk. Ama böyle bir derdi olmayanlar da yapılanı bozmak, taş üstünde taş bırakmamak için ellerinden ne geliyorsa onu yapıyorlar.

Süt bembeyazdır. Zerre kadar pislik sütün içine düşerse o süt saflığını kaybeder.

Siz aylarca süt gibi beyaz eserler üretirseniz ama birkaç Vandal çıkar o sütün beyazlığını kirletmeye kalkar. O yüzden dikkatli olacağız.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com