Erdoğan'dan Etiler Arazisi'ne Özel İlgi

Erdoğan'dan Etiler Arazisi'ne Özel İlgi
Başbakan Erdoğan ve yakın arkadaşlarının içinde olduğu yeni bir fezleke daha yayınladı Haramzedeler.Bu fezlekeye göre Etiler Polis Okulu arazisine yapılacak AVM ve Rezidans projesi Başbakan Erdoğan tarafından yakından takip ediliyor.

Yolsuzluk operasyonunda ana soruşturma konularından biri de Etiler Polis Okulu Arazisi’ne yapılacak AVM-Rezidans projesi iddiasıydı. Haramzadeler adlı Twitter hesabından yayınlanan fezlekede yer alan telefon görüşmesi kayıtlarında Topbaş’ın Etiler arazisine yapılacak projenin Akmerkez’i geçmemesi konusunda KİPTAŞ Genel Müdürü’nü uyardığı bilgisi yer alıyor.

Etiler AVM Projesini yürüten kişilerden biri olduğu iddia edilen KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım’la telefonda görüşen Kadir Topbaş, proje yüksekliğinin Etiler Akmerkez’i geçmemesi için uyarıyor ve sürece dair gelişmelerden bilgi istiyor.

Projenin kendisine gösterilmeden Başbakan’a gösterilmesi durumunda Başbakan’ın kendisine soracağından bahseden Topbaş, bu şehrin başkanı olarak görmem gerekiyor diyor. Topbaş, projenin yüksekliği konusunda telefon görüşmelerinde bir kez daha Yıldırım’ı ‘Yükseklik Akmerkez’i geçmeyecek, bu kadar net söylüyorum. Sakın ola…’ diye uyardığı görülüyor.

Haramzadeler adlı Twitter hesabından yayınlanan polis fezlekesine göre, Etiler Polis Okulu arazisine yapılacak AVM ve Rezidans projesi Haramzade Erdoğan tarafından yakından takip ediliyor. Polis fezlekesinde yer alan iddiaya göre grup üyeleri zaman zaman Başbakan Erdoğan’a maketli, fotoğraflı sunum yapıyor. Başbakan’a projeyle ilgili sunum yapıldığına dair telefon görüşmeleri de fezlekede yer alıyor.(mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com