Erdoğan’dan ‘Evlatlarıma Helal Lokma Yedirmedim’

Erdoğan’dan ‘Evlatlarıma Helal Lokma Yedirmedim’
Başbakan Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu’nun gafını eleştirirken kendisi tarihi bir gafa imza attı. Erdoğan, "Sen benim evlatlarıma helal lokma yedirmediğim halde" diyerek evlatlarıma "helal lokma yedirmedim" gibi tarihi bir gafa imza attı.Daha fazlasını oku:

7 Aralık tarihinde yapılan operasyonlar hakkında konuşan Başbakan Erdoğan’ı eleştiren Kemal Kılıçdaroğlu dili sürçünce, Başbakan’ın annesinin de yolsuzluk olaylarına karıştığını söylemişti. Ancak hatasını anında fark eden Kılıçdaroğlu önce Erdoğan’ın annesine rahmet okuyup sonra da özür dilemişti. 

Kılıçdaroğlu, özür dileyerek, "Allah rahmet eylesin. Afedersiniz, annesi değil" demişti.

Erdoğan’da bugün Eskişehir mitinginde Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu gafı için çok sert sözler söylüyordu ki kendisi tarihi bir gafa imza attı.

EVLATLARIMA HELAL LOKMA YEDİRMEDİM! GAFI

Başbakan Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun annesi ile ilgili gafını eleştirirken “Sen benim evlatlarıma helal lokma yedirmediğim halde evlatlarıma da haramdan bahsedecek kalitede evsafta da değilsin” dedi.

İşte Erdoğan’ın tarihi bir gafa imza attığı o anlar:

tayyip-hara-lokma-340.jpg

İşte Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’nun gafını eleştirirken tarihi bir gafa imza attığı o sözler:

Bak Kılıçdaroğlu sen benim merhum Anneciğimi ağzına dolayacak bir kalitede değilsin... Benim anacağımı ağzına dolayacak bir evsafta değlisin. Senin karakterinin cibilliyetinin ne denli bozuk olduğunu bu ifadeler zaten ortaya koyuyor. Sen benim evlatlarıma helal lokma yedirmediğim halde evlatlarıma da haramdan bahsedecek kalitede evsafta da değilsin. Bu evlatlarım benim biraz sonra rakamlarla konuşacağım senin yolsuzlukların herşeyin ispatıdır. Sen yanında taşıdığın Rahşan affıyla çıktın. Eğer Rahşan Affı olmasaydı sen de içerde olacaktın. Sen montajların dublajların kasetlerin getirdiği genel müdürsün... (SBK)

Rota Haber

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com