Erdoğan'dan gaziye Öcalan fırçası!

Erdoğan'dan gaziye Öcalan fırçası!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'de çözüm sürecinden bahsederken çıkış yapan gazi ile polemik yaşadı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'de yaptığı açılışların ardından STK temsilcileriyle bir araya geldi. Erdoğan yaptığı konuşmada çözüm sürecinden bahsederken salonda bulunan bir gazi ile polemik yaşadı.
 
Erdoğan terör sorunundan bahsederken ''Ateş düştüğü yeri yakarken kimse kalıcı bir adım atamadı. 10 yıldır ülkemize hizmet ediyoruz. Biz ne zaman terör işini çözmeye kalksak önümüze büyük engeller çıktı. Hep karşımıza sabotajlar ve provaksyonlar çıktı, ama geri adım atmadık. Biz bu işe yüreğimizi koyduk ve Allah'ın izniyle de yürüyoruz.'' dedi.
 
BEBEK KATİLİYLE MASAYA OTURUYORSUNUZ
 
Tam bu sırada gazi olan bir vatandaş Erdoğan'a, "Bebek katiliyle masaya oturuyorsunuz. Bu ne demek oluyor?" deyince Başbakan da tepki gösterdi sözlerine şöyle devam etti.
 
BU İŞLER OLMAZSA BARIŞ GELMEZ
 
''Bir arkadaş bebek katiliyle masaya oturmak diyor. Bu aynı kafadır. Dünyanın neresine giderseniz gidin istihbarat mensuplarıyla bu tür görüşmeler var. Bu işler olmazsa barış gelmez. Benim istihbarat görevlilerim gidecek, görüşecek tabi. Biz anaların gözyaşı dinecek diyoruz. Başka türlü bunu durduramazsın.
 
GAZİ OLABİLİRSİNİZ AMA...
 
Erdoğan'ın sözleri üzerine salondan "Ben gaziyim" sesi yükseldi. Ardından Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti. ''Bir defa şu hiç şık değil. Gazi olabilirsin eyvallah bu bir şereftir onunla övün ama gazi olmayı istismar etmeyelim. Ne istiyoruz? Bu toplumda şehitlerimiz, gazilerimiz mağdur olmasın. Bunları görelim bunu istismar etmeyelim. Önüne gelen herkes gazi- şehit derneği kuruyor. Bu istismar edilirse saygı da kaybedilir.'' diyerek tartışmaya son noktayı koydu. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com