Erdoğan'dan Gülen'e cevap!

Erdoğan'dan Gülen'e cevap!
Tayyip Erdoğan, Pakistan dönüşü Ankara Esenboğa Havalimanı'ndabir konuşma yaptı.

Erdoğan Fethullah Gülen'in bedduasına cevap vererek "Badduaya lanet, duaya davet diyorum" dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmalarından satırbaşları:

"Sizleri bu anlamlı buluşmadan en kalbi duygularla selamlıyorum. Bildiğiniz gibi Cumartesi günü Samsun'lu kardeşlerim bizi karşıladılar. Oradan Ünye'ye geçtik. Onlarla kucaklaştık. Oradan Fatsa'ya geçtik. Ardından Ordu'ya geçtik. Aynen Ordu'da on binlerce kardeşimiz bizleri karşıladı. Ertesi gün Giresun'daydık Giresun'da muhteşem bir açılış törenini gerçekleştirdik. Orada da başka bir heyecan vardı. ve Trabzon'dan Pakistan'a hareket ettik.

Bu yolculukta el ele şu 17 Aralık'ta hükümetimize karşı yapılan bu operasyonlarda bilesiniz ki bunun perde arkası milli iradeye değil milletedir. Burada bir tercih var. Ya millet ya zillet.. Dilerim ki millet diyenler kazanacak. Zillete tabii olanlar yine kaybedecek.

Ben size hep şunu söylüyorum. Bize Bosna'nın duaları yeter, bize Şam'ın duaları yeter, bize Kahire'nin, Bağdat'ın duaları yeter. Bize güzü yaşlı ninelerin duaları yeter. Kardeşlerim bu akşam buradan bir şey daha söylüyorum; bedduaya lanet duaya davet diyorum!

Biz bu yolda bugüne kadar hep millete efendi olmak için değil hizmetkar olmak için geldik. Açıkça ve net söylüyorum. Milletin hakkını yiyen varsa bunun hesabını biz sorarız. Bunun hesabını anamuhalefetin başkanı soramaz."
(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com