Erdoğan'dan Habertürk'e Yayını Kaldırın Talimatı!

Erdoğan'dan Habertürk'e Yayını Kaldırın Talimatı!
Başbakan Erdoğan'a ait telefon kayıtları sızdırılmaya devam ediyor. Bu telefon kayıtlarında, Erdoğan Fas'tan Habertürk'ten Fatih Saraç'ı azarlayarak, Bahçeli'nin konuşması için "ne gerek var" diyor.

Twitter'dan yayın yapan "Haramzadeler" hesabının paylaştığı tapelere göre, 4 Haziran günü MHP lideri Bahçeli'nin yaptığı bir konuşmanın Habertürk'te altyazı olarak verilmesinden rahatsız olan Başbakan Erdoğan, Habertürk'teki Fatih Saraç'ı Fas'tan arayarak yayının kaldırılması talimatı veriyor.

İddialara göre Erdoğan, Ciner’in ticari işlemlerini önce tıkadı, sonra önünü açma karşılığında yakın adamı Fatih Saraç’ı Habertürk’e yerleştirdi. Ciner'in ticari faaliyetleri baskı altında tutuluyordu. Bakanlıktaki dosyaları sadece Erdoğan’ın oluruyla imzalanıyordu. Böylece Ciner grubuna bağlı Show ve Habertürk, fiili olarak Erdoğan tarafından yönetiliyordu.

İnternette yayınlanan tapelere göre, Erdoğan Gezi'nin ilk günleri yaptığı yurtdışı seyahatinde bile Habertürk’ü izlemiş ve Saraç’ı arayıp yayına müdahale etmiş.(MCK)

Yorumlar
alim
05 Şubat 2014 Çarşamba 00:54
00:54
kula kulluk..
178.240.248.20
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com