Erdoğan'dan kabine değişikliği açıklaması

Erdoğan'dan kabine değişikliği açıklaması
Başbakan Erdoğan, kabine değişikliği ve İmralı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gabon, Nijer ve Senegal’i kapsayan Afrika ziyaretini tamamlayarak yurda döndü. Başbakan Erdoğan seyahati sırasında gündeme dair olaylarla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Başbakan Erdoğan, Senegal dönüşü kabine revizyonu konusunda ”Her an her şey olabilir” açıklamasında bulundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Paris’te 3 kadının öldürülmesine ilişkin, ”iç hesaplaşma” ihtimalini güçlendiren teknik bilgilerin bulunduğunu belirterek, ”Burası (cinayetin işlendiği yer) aslında içeriden kilitlenen ve bu kilit de öyle tek kilit falan değil, şifreli kilitler. Bu şifreyi bilmeyenlerin açabileceği bir şey değil. O üç kişi bunu açıyor. Onlar da herhalde tanımadıkları insanlara kapıyı açmaz” dedi.

Başbakan, ”Burada da yine kendi içinde hesaplaşmanın neticesi olabilir veyahut da şu anda bizim atmakta olduğumuz bu iyi niyetli adımları kesmeye yönelik adımlar olabilir. Onun için de sonucunu tabi beklememiz gerekir” dedi.

İMRALI’DAKİ GÖRÜŞMELER

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP yetkililerinin İmralı’daki görüşmeler konusunda ”Öcalan’ın koşulları görüşmeye müsait hale getirilmeli” sözleriyle ilgili, ”İmralı’nın koşulları dünyada hiçbir ülkede olmayandan çok daha iyi koşullardır ve burada adeta özel bakım söz konusudur” dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com