Erdoğan'dan Sonra Baykal da Kızını Meclise Getirdi!

Erdoğan'dan Sonra Baykal da Kızını Meclise Getirdi!
Başbakan Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın ardından bu kez de CHP'nin eski Genel Başkanı Deniz Baykal kızı Aslı Baykal Meclis'e geldi ve Kılıçdaroğlu'nu dinledi..

ANKARA- Başbakan Tayyip Erdoğan'ın son zamanlarda yanından ayırmadığı ve geçen hafta da TBMM grubu toplantısına gelen kızı Sümeyye Erdoğan bu kez AKP'nin Meclis grubuna katılmadı. Aynı saatlerde toplanan CHP grubuna ise eski Genel Başkan Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal geldi.

Başbakan Erdoğan, küçük kızı Sümeyye Erdoğan'ın geçten hafta TBMM'ye gelmesinden bir hafta sonra bu defa CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, kızı Aslı Baykal ile Meclis'e geldi. CHP Grubu'na katılarak Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını babasıyla yan yana oturarak izleyen Aslı Baykal, “İlk defa mı geliyorsunuz?” sorusuna, “Hayır, daha önce gelmiştim” cevabını verdi.

Siyasete karşı ilgisi olan Aslı Baykal, daha önce de CHP kurultaylarına ve örgütlerin düzenlediği seçim çalışmalarına katılmıştı. Aslı Baykal, vatandaşlara CHP politikalarını anlatarak destek istemiş ve bazı sivil toplum örgütlerinin düzenlediği mitinglere CHP örgütleriyle ve babasıyla birlikte katılmıştı.

Sümeyye Erdoğan, geçen hafta sonu rektörlerle Erdoğan'ın yaptığı toplantıya da katılmış ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin ''Rektörler toplantısı aile toplantısı mı ? Başbakan kızını rektörler türbana selam dursun diye mi getirdi?'' biçiminde eleştiride bulunmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com