Erdoğan'ı çıldırtacak yolsuzluk afişi!

Erdoğan'ı çıldırtacak yolsuzluk afişi!
MHP'liler İstanbul'da Devlet Bahçeli'yi bu afişle karşıladılar.
17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonlarında AKP'li 4 Bakan'ın adı doğrudan geçerken Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında yakalama kararı çıkmıştı. Emniyet savcıların verdikleri operasyonları yapmazken Bilal Erdoğan'a ulaşılamamış, Bilal Erdoğan emniyete gitmeden hakkındaki yakalama kararı kaldırılmıştı. Vatandaşların da adalete olan inançları zedelenmiş, kamu vicdanı ağır şekilde yaralanmıştı.
 
AKP'de tüm bu yaşananlardan sonra tepki istifaları olurken, yurdun dört bir tarafında vatandaşlar toplumsal tepkilerini göstermişti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün İstanbul'a 3 gün sürecek etkinliklerden dolayı geldi. Fatih MHP İlçe Başkanlığı ziyaretinde AKP'nin bulaştığı Yolsuzluk ve Rüşvet olaylarına gönderme yapılarak  siyaha boyanmış Türkiye haritasının üstüne ‘Beni Yıka’ yazılı dev bir afiş asıldı.
 
Bahçeli'ye bu ziyaretinde TBMM Başkanvekili Meral Akşener, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, MHP Fatih İlçe Başkanı Ali Dinçer Çolak eşlik etti. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com