Erdoğan'ı yolsuzluk korkusu sardı!

Erdoğan'ı yolsuzluk korkusu sardı!
Başbakan Erdoğan yolsuzluk operasyonlarının kendi ailesine sıçramasından korkuyor.
17 Aralık'ta başlayan Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonlarından sonra Erdoğan'ın adı geçen bakanları koruması, istifalarını kabül etmemesi akıllarda soru işareteleri bıraktı. Erdoğan'ın yolsuzluk operasyonları kapsamında 2. bir dalganın gerçekleşme ihtimaline karşı beklediği, soruşturmanın kendi ailesi sıçraması durumunda Bakanları istifa ettirmeyerek kendi istifasının önüne geçmeye çalıştığı iddia edildi.
 
Erdoğan'ın bu ihtimale karşı alelacele Emniyet Şube Müdürlerini değiştirmesi, yetkili savcıyı görevden alması ve davaya 2 tane daha savcı ataması bununla birlikte dün gece bazı yönetmeliklerde değişikliğe gitmesinin bu korkudan kaynaklandığı Ankara kulislerinde konuşuluyor.
 
Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonunda Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile kızı Esra Albayrak, AKP’li milletvekilleri, gözaltına alınan Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’nın da soruşturmada adının geçmesi nedeniyle konunun daha da yayılabileceği endişesi yaşanıyor.
 
Başbakan Erdoğan'ın oğlu Burak Erdoğan'ın kısa sürede zenginleşmesi, flosuna 6. gemiyi katması kısa süre önce medyada yer almıştı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com