'Erdoğan’ın başarısızlığının itirafı...'

'Erdoğan’ın başarısızlığının itirafı...'
Başbakan Erdoğan'ın başarısızlığını ispatladı!

CHP'li Toprak: Başbakan'ın o sözleri, başarısızlığının itirafıdır.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Başbakan Erdoğan’ın, “Güzel günler göreceğiz” açıklamasını eleştirerek, “Çünkü bu başarısızlığının, 10 yılı kaybettirdiğinin itirafıdır. Türkiye AKP iktidarında 10 yıl, 520 hafta, 3 bin 650 gün kaybetmiş ve hiçbir sorunu çözülmemiştir” dedi.

Toprak, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin AK Parti iktidarında 10 yıl, 520 hafta, 3 bin 650 gün kaybettiğini ve hiçbir sorununa çözüm bulunamadığını savundu “AKP Türkiye’nin sorunlarını değil, Türkiye’yi çözmektedir” diyen Toprak, açıklamasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Güzel günler yaşayacağız” sözünü de eleştirerek, “Hep vaat, hep vaat ama icraat yok” dedi.

Dünyanın hiçbir ülkesinde 10 yıl başbakanlık yapan birinin “Güzel günler göreceğiz” şeklinde açıklama yapmayacağını belirten Toprak, “Çünkü bu başarısızlığının, 10 yılı kaybettirdiğinin itirafıdır. Türkiye AKP iktidarında 10 yıl, 520 hafta, 3 bin 650 gün kaybetmiş ve hiçbir sorunu çözülmemiştir. Kürt Sorunu’ndan Alevi Sorunu’na; işsizlikten yoksulluğa, gelir dağılımı adaletsizliğinden üretimsizliğe hiçbir sorun çözülmediği gibi, bütün bu sorunlardan kaynaklı olarak Türkiye’nin aile yapısı, toplumsal yapısı çözülmüştür” dedi. Her gün şiddet, ölüm ve kavganın ülkenin sokaklarında rutin bir görüntü aldığını belirten Toprak şunları söyledi:

“AKP Türkiye’nin sorunlarını değil, Türkiye’yi çözmektedir. Bütün bu gerçekliğe rağmen Başbakan kalkıp güzel günler göreceğiz diyor. Hep vaat hep vaat ama icraat yok. Türkiye güzel günleri ancak ve ancak CHP iktidarında görebilir.”  (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com