Erdoğan’ın danışmanından şok sözler

Erdoğan’ın danışmanından şok sözler
Erdoğan’ın metin yazarı danışmanı: "Gezi zekalı bunlar"

Gezi Parkı direnişi sırasında Erdoğan'ın kışkırtıcı üslubunun nedeni belli oldu. Halkın %50'sini evde zor tuttuğunu söyleyerek, diğer %50'nin üzerine göndermekle tehdit eden Başbakan Erdoğan’ın sırrı metin yazarı danışmanı çıktı

Erdoğan’ın yazı takımının başında olan, metin yazarı danışmanı Aydın Ünal, yaptığı Gezi Parkı yorumlarıyla şoke etti.

Erdoğan’ın prompter konuşmalarına hayat veren Ünal’ın üslubu, Erdoğan’ın da sert açıklamalarının da nasıl oluştuğu konusunda bilgi verdi.

“GÜN MEŞRU TAARUZ GÜNÜDÜR”

Ünal, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki sayfasında Gezi Parkı direnişçilerine karşı meşru taaruz çağrısında bulundu. “Her alanda ve her meselede, savunmada kalanın mutlak kaybedeceği çok kritik bir süreçteyiz. Gün, başı dik, özgüvenli, meşru taarruz günüdür.” diyen Ünal, kan donduran bu tweetinin ardından gelen tepkilere “Meşru taaruz çağrımdan pek bi ürkmüşler. Anlama kapasitesi yok yabii. Gavurlara İngilizce yalan söylemekten kendi dillerini bile unutmuşlar.” diyerek tepki gösterdi.

“GEZİ ZEKALI BUNLAR”

“Barikat, işgal, ateş yakmak, sapan, molotof, yol kesmek, adam dövmek, esnafa zarar vermek serbest. Buna tepki vermek kötü. Hadi oradan! Mahalle kültürünün devam ettiğini, delikanlı mahalle ağabeylerinin meselelere el koyduğunu görmek umut verici.” diyerek eli sopalılara, palalılara da destek çıktığını gösteren Ünal, Gezi direnişçilerine de “Gezi eylemcileri, milletin çok rahatsız olduğunu, sabrın artık sınırları zorladığını görmüyorlar. Gerçekten görmüyorlar. Gezi zekalı bunlar.” diyerek hakarette bulunmaya çalıştı.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com