Erdoğan’ın hedefi yine Gezi Parkı

Erdoğan’ın hedefi yine Gezi Parkı
Erdoğan 'AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda gençlere örnek olarak Bülent Ersoy'u gösterdi.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları…

Esad’ın durumu bellidir. Şu anda Suriye’de mezhep savaşı vardır. Türkiye’yi de bu durumun içine sokmak istiyorlar ama biz Türkiye’yi bu duruma sokmayacağız.

GEZİ PARKI AÇIKLAMASI
 
O insanlarla birlikte art niyetli, olayları provoke etmek için hazırlıklı kişilerin olduğunu da biliyoruz. Bunlar illegal örgütlerle, terör örgütleriyle iç içedir.

İki haftayı aşkın süredir dünyaya sürekli olarak sadece bu büyük tiyatronun sahnesi gösteriliyor. Bu düğmeye nereden basıldı. Gezi Parkı bu işin sadece kullanılın bir enstrümanıdır. Düğmeye basış dışarıdan.

Bu tiyatro sahnesinin sergilediği şiddet, vandallık, nefret gizlenmeye çalışılıyor.


ERDOĞAN, POPSTAR İZLİYORMUŞ

Kimin ne hesabı varsa buyursun. 8 ay sonra seçim var.

Bu sabah TV kanalında Bülent Ersoy’u dinledim Bir oturumda “Seçimle gelen seçimle gider, sandıkta hesabını sorun, bu tür şiddetlere yönelmeyin” dedi. Aklı yolu bur.

Gelenlere bakıyorsun bu yönde bir şey diyemiyorlar. Ama ben imtiyazlıyım, seçkinim, enim oyumla çobanın oyu bir mi, referandum tanımam diyenler kusura bakmasınlar.

Muhalefet başladı hemen, halk oyuyla olmaz demeye. Kardeşim yargıya inanmazsın, halkın oyuna inanmazsın neye inanırsın. Herhalde bizim verdiğimiz karara inanacaklar, başka yol yok.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com