Erdoğan'ın korumasından muhabire yumruk

Erdoğan'ın korumasından muhabire yumruk
Habertürk muhabiri Umut Tütüncü, Başbakan'ın korumasından yumruk yedi.

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, evinden çıkışta arabasını durdurarak kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet etti. Bu sırada görüntü almaya çalışan gazetecilerle, Başbakan Erdoğan'ın korumaları arasında tartışma yaşandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın koruması ile bir gazeteci arasında yumruk tartışması yaşandı. Korumanın yüzüne yumruk attığını söyleyen gazeteci, gözaltına alınmak istendi.

 

"KORUMALAR YUMRUK ATTI" İDDİASI

Başbakan Erdoğan, Kısıklı’daki konutundan ayrılırken makam aracına yaklaşan bir kadınla sohbet etti. Bu sırada Habertürk gazetesi muhabiri Umut Tütüncü, Erdoğan’ın korumalarından birinin kendisine yumruk attığını söyledi.

 

GAZETECİ GÖZLÜĞÜNÜ FIRLATTI, KORUMALAR GÖZALTINA ALMAK İSTEDİ

Tütüncü, kendisine yumruk attığını belirttiği korumaya gözlüğünü fırlattı. Diğer korumalar da Tütüncü’yü gözaltına almak istedi. Daha sonra korumalar Tütüncü’yü gözaltına almaktan vazgeçti.

 

KADINLA SOHBET ETTİ

Rizeli olduğu öğrenilen Sabriye Kibar isimli bir kadın da Başbakan Erdoğan ile sohbet ederek derdini anlattı. Sabriye Kibar, "Aramızda kalsın söylemeyeceğim. Köylüm memleketlim, onu seven insanlarız. Başbakan oğlumu çağırdı onu gördü" dedi.

 

TEKME ATAN DANIŞMAN YİNE YANINDAYDI

Soma'da bir vatandaşa attığı tekmeyle gündeme gelen Başbakanlık Müşaviri Özel Kalem Müdür Yardımcısı Yusuf Yerkel'in bugün de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olması dikkatlerden kaçmadı. Yerkel, dün de Eyüp Sultan Camii'nde cuma namazı kılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındaydı.

basbakan-korumasiyla-gazeteci-arasinda-yumruk-6041306_2604_m.jpg

basbakan-korumasiyla-gazeteci-arasinda-yumruk-6041306_4705_m.jpg

basbakan-korumasiyla-gazeteci-arasinda-yumruk-6041306_3255_m.jpg

 

(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com