Erdoğan'ın Mısır seyahatinde bakanlar aç kaldı

Erdoğan'ın Mısır seyahatinde bakanlar aç kaldı
Başbakan Erdoğan'ın Mısır gezisi sırasında eşlik eden bakanlar açlıktan şikayet ettiler.

Akşam gazetesi Funda Özkan Başbakan Erdoğan'ın Mısır gezisi sırasında bakanların kendi aralarındaki konuşmalarını köşesine taşıdı.
 
Erdoğan'ın Mısır gezisindeki yoğun temposuda geziye katılanlar arasında sohbet konusu oldu.
 
GÜNÜ YARIM SANDVİÇLE GEÇİRDİK
 
Bir ara AKP Milletvekili Nurettin Canikli 'Biliyor musunuz, günü yarım sandviçle geçirdik' diyor. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay sözü devam ediyor: 'Yarım değil, çeyrek ekmeğin yarısı.'
 
SANDVİÇLER UÇAKTAN
 
Devam ediyor: 'Seyahat bizim programımızda olsaydı izzeti ikramı görürdünüz.' Çağlayan gülerek karşı çıkıyor: 'Ayıp oluyor beyler' Sandviçleri de Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım uçaktan getirtmiş. Zafer Çağlayan düzeltiyor: 'Yok ben getirttim.' Canikli 'Evet, Bakan Çağlayan'a açız dedik, hemen getirtti sandviçleri. Ben sabah kahvaltıda atıştırdım, açlığımı yatıştırdım. Hay Allah reklam gibi oldu' diyor.
 
KABİNENİN TEMPOSU İNANILMAZ
 
Masadan kahkahalar yükselirken düşünüyorum: 'Kabinenin temposu inanılmaz.' Sabah erkenden başlayan tempoda geziye katılan yedi bakan, Başbakan Erdoğan ile birlikte bir lokma yiyecek vakit bulamıyor. Limak Holding'in ortağı Sezai Bacaksız düşüncemi doğruluyor: 'Başbakan'ın temposu inanılmaz. İnsan her gün 18 saat, 19 saat çalışabilir mi? Erdoğan çalışıyor.'(Akşam)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com