"Erdoğan'ın oğlu yurtdışına kaçtı!"

"Erdoğan'ın oğlu yurtdışına kaçtı!"
Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan yurtdışına mı kaçtı?
Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın Gürcistan'a kaçtığı iddia edildi. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonları devam ederken Erdoğan ailesinin de işin içinde olduğu, Bilal Erdoğan'ın gözaltına alma kararının olduğu ancak savcıların engellendiği iddia edildi. AKP'li bir milletvekili OdaTV'ye Bilal Erdoğan'ın yurtdışına kaçtığını haberini iletti. OdaTV, AKP'li o vekilin isimini vermezken haberde; "Salı öğleden sonra OdaTV, AKP'nin parlamentodaki çok önemli bir isminden Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'la ilgili kritik bir bilgi aldı.
 
Söz konusu AKP'li kaynağa göre; operasyon kokusu alan Bilal Erdoğan, Başbakan Erdoğan'ın bilgisi dahilinde Türkiye'yi terketmişti.
 
Erdoğan olası bir operasyonda oğlunun da hedef olabileceğini bildiği için, bu süreci Bilal'in dışarıda geçirmesinin daha doğru olduğuna karar vermişti. Bu haberi öğrendiğimizden itibaren Erdoğan Ailesi'nin avukatlarını aradık.
 
İki avukatla konuştuk. Ancak her ikisi de sorularımıza yanıt vermek istemedi.
 
Oysa bu önemli iddiaya bizzat Erdoğanlar'ın yanıtını da eklemek, Bilal Erdoğan Türkiye'yi terkettiyse ve bunun bir başka nedeni varsa yazmak isterdik.
 
Ancak avukatlar kesin olarak konuşmak istemediklerini söylediler.
 
Bizim de haberimiz eksik kaldı.
 
Üstelik dün akşamüstünden itibaren Bilal Erdoğan hakkında gözaltı kararı alındığı bilgisi öğrenilince, OdaTV'ye gelen iddia daha da önem kazandı." ifadeleri yer aldı. Kulislerde önemli isimler Bilal Erdoğan'ın Gürcistan'a kaçtığını iddia ettiler. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com