Erdoğan’ın öngörüsü!..

Erdoğan’ın öngörüsü!..
Tecrübe konuşur mu? Evet, konuşur! Bunu bize bir kez daha gösteren SANSURSUZHABER.COM’un yazarı Evrensel ERDOĞAN oldu.

Tecrübeli yazarımız Evrensel ERDOĞAN, son yazısında 2020 Olimpiyatları oylama sonuçlarını yorumlayarak, yazısını Başbakan’ın yurda döndüğünde “Ey! Olimpiyat Komitesi üyeleri.. Vermezseniz vermeyin.  Ben de ‘Müslüman Ülkeler Olimpiyatı’nı yaptırırım. O zaman anlarsınız Hanya’yı da Konya’yı da” demesi işten bile değildir” diyebileceğine dair öngörüsü ile bitirmişti.

Evrensel Erdoğan’ın öngördüğü bu açıklama, Başbakan Erdoğan’ın bizzat kendisi tarafından değilse de TBMM Başkanvekili ve AKP Kayseri Milletvekili Sadık Yakut’tan geldi. AKP’li milletvekili, 2020 Olimpiyatları’nın İstanbul yerine Tokyo’ya verilmesi ile ilgili olarak, "Türk ve Müslüman Ülkeler Olimpiyatları düzenleyelim" önerisinde bulundu.Evrensel ERDOĞAN’ın “Vuslat yine mi kaldı başka bahare?” başlıklı yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

Oylama sonuçları belli olunca Başbakan  kısmet değilmiş,  önümüzdeki maçlara bakacağız modunda  çok yumuşak konuştu. Bana kalırsa bu sonuçtan dolayı yine tepesi atmıştır. Hele bir yurda dönsün de o zaman görün siz. “Ey! Olimpiyat Komitesi üyeleri.. Vermezseniz vermeyin.  Ben de Müslüman Ülkeler Olimpiyatını yaptırırım. O zaman anlarsınız Hanya’yı da Konya’yı da” demesi işten bile değildir. Bakalım göreceğiz…


Yazının tamamını buradan okuyabilirsiniz!..

(KKO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com